„Sūduva“ Europos taurių turnyruose

Sezonas

Turnyras

Etapas

Varžovas

Rezultatai (I rung./II rung.)

Bendras

2002-2003

UEFA taurė

Kvalifikacinis etapas

„Brann“ (Norvegija)

3:2 (S), 3:2 (N)

6:4

1 etapas

„Celtic“ (Škotija)

1:8 (S), 0:2 (N)

1:10

2006-2007

UEFA taurė

1 etapas

„Rhyl“ (Velsas)

0:0 (S), 2:1 (N)

2:1

2 etapas

„Club Brugge“ (Belgija)

0:2 (N), 2:5 (S)

2:7

2007-2008

UEFA taurė

1 etapas

„Swifts“ (Š.Airija)

0:1 (S), 4:0 (N)

4:1

2 etapas

„Brann“ (Norvegija)

1:2 (S), 3:4 (N)

4:6

2009

UEFA taurė

1 etapas

TNS (Velsas)

1:0 (N), 1:0 (S)

2:0

2 etapas

„Salzburg“ (Austrija)

1:4 (N), 1:0 (S)

2:4

2009-2010

Europos lyga

2 etapas

„Randers“ (Danija)

0:1 (N), 1:1 (S)

1:2

2010-2011

Europos lyga

2 etapas

„Rapid“ (Austrija)

0:2 (N), 2:4 (S)

2:6

2011-2012

Europos lyga

2 etapas

„Elfsborg“ (Švedija)

1:1 (N), 0:3 (S)

1:4

2012

Europos lyga

1 etapas

„Daugava“ (Latvija)

0:1 (N), 3:2 (S)

3:3

2 etapas

„Vojvodina“ (Serbija)

1:1 (S), 0:4 (N)

1:5

2013

Europos lyga

1 etapas

„Turnovo“ (Makedonija)

2:2 ( N ), 2:2, 11m. baudinių serija 4:5 ( S )

4:4

2016

Europos lyga

1 etapas

„Midtjylland“ (Danija)

0:1 (S), 0:1 (N)

0:2

2017

Europos lyga

1 etapas

„Šachtior“ (Baltarusija)

0:0 (S), 2:1 (N)

2:1

2 etapas

„Liepaja“ (Latvija)

2:0 (S), 0:1 (N)

2:1

3 etapas

„Sion“ (Šveicarija)

3:0 (N), 1:1 (S)

4:1

Atkrintamasis etapas

„Ludogorec“ (Bulgarija)

0:2 (S), 0:0 (N)

0:2

 2018  Čempionų lyga

1 etapas

APOEL (Kipras)

3:1 (N), 0:1 (S)

3:2

2 etapas

„Crvena zvezda“ (Serbija)

0:3 (S), 0:2 (N)

0:5

 Europos lyga

3 etapas

„Spartaks“ (Latvija)

1:0 (S), 0:0 (N)

1:0

Atkrintamasis etapas

„Celtic“ (Škotija)

1:1 (N), 0:3 (S)

1:4

„Sūduvos“ įvarčių Europos taurių turnyruose autoriai

Įvarčiai

Futbolininkai

6 Tomas Radzinevičius
4 Andrius Urbšys
3 Ričardas Beniušis, Rigino Cicilia (Kiurasao)
2 Vidas Žitinskas, Povilas Lukšys, Rafael Ledesma (Brazilija), Ottavio Braga (Brazilija), Darius Maciulevičius, Nerijus Valskis, Karolis Laukžemis, Ovidijus Verbickas
1 Marius Šoblinskas, Davit Čigladze (Gruzija), Evaldas Grigaitis, Gvidas Grigas, Karolis Jasaitis, Sergej Koziuberda (Ukraina), Ivans Lukjanovs (Latvija), Tomas Mikuckis, Jose Negreiros (Brazilija), Petar Bašič (Kroatija), Povilas Leimonas, Algis Jankauskas, Paulius Janušauskas, Guilehrme Finkler (Brazilija)

„Sūduvos“ treneriai Europos taurių turnyruose

Rungtynės

Treneriai

16 Vladimir Čeburin
12 Algimantas Gabrys
5 Darius Gvildys
4 Igoris Pankratjevas
3 Virginijus Liubšys
2 Donatas Vencevičius, Gediminas Jarmalavičius, Aleksandar Veselinovič