Iš uostamiesčio – su tvirta pergale (santrauka)

Marijampolės „Sūduva“ pergalingai sugrįžo į kovas A lygoje – Lietuvos čempionai per 23-ojo turo rungtynes išvykoje nugalėjo Klaipėdos „Atlantą“ 4:0 (3:0).

Pirmasis kėlinys tapo „Sūduvos“ saugo Pauliaus Golubicko benefisu. 22 min. šis futbolininkas išvedė savo komandą į priekį po Renano Oliveiros perdavimo, o 27 min. rezultatą padvigubino, kai sulaukė kamuolio iš Mihreto Topčagičiaus.

20-metis prisidėjo ir prie trečiojo marijampoliečių taiklaus smūgio. 37 min. jau po paties P. Golubicko perdavimo įvartį pelnė Josipas Tadičius.

Iki pertraukos „Sūduva“ galėjo pasižymėti dar keletą kartų, tačiau čempionų žaidėjams trūko tikslumo arba „Atlantą“ gelbėjo vartininkas Lukas Paukštė.

Klaipėdiečiai pirmajame kėlinyje galėjo pasižymėti po tolimo Tado Labuko smūgio, bet patikimai sužaidė savo vartus apgynęs Ivanas Kardumas.

Antrajame kėlinyje žaidimo braižas nesikeitė – „Sūduva“ nuolat atakavo, o „Atlantas“ gynėsi.

Ketvirtą kartą šeimininkų gynybą marijampoliečiai pralaužė 63 min. sau būdingu stiliumi po kampinio – Andro Švrljugos pasiųstą kamuolį galva į vartus įmušė Semiras Kerla.

Per likusį rungtynių laiką „Sūduva“ nepasinaudojo dar keletu progų pasižymėti, o klaipėdiečiams keleto savo pavojingų atakų užbaigti smūgiais į vartus nepavyko.

Artimiausias rungtynes „Sūduva“ žais rugsėjo 17 d. 18.30 val. namie su Vilniaus „Žalgiriu“. Tai bus SHARP LFF taurės turnyro pusfinalio mūšis dėl kelialapio į finalą.

Futbolo gerbėjai jau gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt tinklalapyje ir kasose (Marijampolėje: MAXIMA XXX informacijos skyrius, V. Kudirkos g. 3; MAXIMA XX informacijos skyrius, Bažnyčios g. 38).

Iš anksto įsigyjami bilietai kainuoja tik 2-5 eurus (senjorams, moksleiviams, studentams, neįgaliesiems taikomos nuolaidos), rungtynių dieną jie kainuos 5-7 eurus, o nuolaidos taikomos nebus.


ĮSIGYKITE BILIETĄ Į LIETUVOS DERBĮ DABAR!


Vaikai iki 12 metų imtinai į rungtynes įleidžiami nemokamai (būtina turėti amžių įrodantį dokumentą).

Dėl platesnės informacijos apie bilietus kviečiame kreiptis tel. 8 615 47755.