I ratą „Sūduva“ užbaigė tvirta pergale

Lietuvos čempionės titulą ginanti Marijampolės „Sūduva“ iškovojo šeštąją pergalę per septynerias rungtynes. Marijampoliečiai namuose 7-ojo A lygos turo susitikime 4:1 (1:0) sutriuškino trečią iš eilės nesėkmę patyrusį „Kauno Žalgirį“.

Tiesa, čempionato lyderiams ši pergalė turi ir nemalonų prieskonį. 12-ąją bei 39-ąją minutėmis strategui Vladimirui Čeburinui teko atlikti priverstinius keitimus – pakeisti traumas patyrusius Vaidą Slavicką ir Karolį Laukžemį.

Be to, kauniečiai pirmajame kėlinyje atkakliai priešinosi ir tik per pridėtą teisėjo laiką marijampoliečiams pavyko išsiveržti į priekį. Greitos kontratakos metu Andro Švrljuga iš dešiniojo krašto perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur Ovidijus Verbickas galingu smūgiu galva nepaliko nė menkiausios galimybės Martynui Matuzui.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai du kartus buvo arti dar vieno įvarčio. Sykį pavojingą Josipo Tadičiaus smūgį pažeme atrėmė puikiai sužaidęs M. Matuzas, o kiek vėliau Gersonas Acevedo tolimu smūgiu sudrebino vartų skersinį.

64-ąją minutę kauniečiams netikėtai pavyko išlyginti rezultatą. „Sūduvos“ gynėjas nesėkmingai galva pasiuntė kamuolį Ivano Kardumo link ir tuo pasinaudojęs Ernestas Mickevičius tiksliu smūgiu išlygino rezultatą.

Visgi svečiai ilgai nesidžiaugė – jau 66-ąją minutę čempionato lyderiai vėl išsiveržė į priekį. Rigino Cicilia atliko aukštą perdavimą O. Verbickui, kuris neleido kamuoliui nusileisti ant žemės ir puikiai smūgiavo vienu lietimu.

Per likusį laiką „Kauno Žalgiris“ atsikvėpti negavo, o iš kelių progų „Sūduva“ pasinaudojo dviem, kai 71 bei 84 minutėmis pasižymėjo J. Tadičius ir G. Acevedo. Abiejuose epizoduose buvo atlikti perdavimai iš dešiniojo krašto, o komandos draugams belikdavo tik pataikyti vartus.

Kitas rungtynes „Sūduva“ žais balandžio 17-ąją Kaune su „Stumbru“.