„Futboliukas“ ir vėl sukvietė būrį vaikų

Gegužės 8 d. Marijampolės „Arvi“ sporto komplekso stadionas skambėjo nuo azartiškų sirgalių šūksnių ir pedagogų patarimų futbolininkams. Jau antrą kartą mažuosius futbolininkus išmėginti jėgas ir pasivaržyti aikštelėse sukvietė Marijampolės futbolo centras ir „ Žiburėlio“ mokykla – daugiafunkcis centras. Futbolo šventėje „Pavasaris su Futboliuku“  varžėsi 39 komandos iš 14 Marijampolės savivaldybės ugdymo įstaigų. Komandos dėl medalių  kovojo trijose amžiaus grupėse.

Po atkaklių  ir jaudinančių varžybų  paaiškėjo grupių prizininkai. Priešmokyklinukų grupėje 1-ąją ir 2-ąją vietas  iškovojo  lopšelio – darželio „Vaivorykštė“ mažieji futbolininkai,  3-ią vietą tarp mažiausiųjų iškovojo  Degučių mokykla – darželis. 1-2 klasių grupėje 1-osios vietos  taurę laimėjo mokykla – darželis „Smalsutis“, sidabro medaliais pasipuošė mokyklos – darželio „Želmenėliai“ sportininkai, trečiąją vietą šioje amžiaus grupėje iškovojo Degučių mokykla – darželis. Vyriausiųjų 3-4 klasių grupėje nugalėjo Degučių mokykla – darželis. Antri buvo Petro Armino pagrindinės mokyklos sportininkai, treti – Padovinio pagrindinės mokyklos futbolininkai.

Marijampolės Savivaldybės sporto skyriaus vyriausia specialistė Vida Tamkevičienė ir vedėjas Vytautas Papečkys pasveikino visus futbolininkus,  pasidžiaugė gražia iniciatyva išreiškė viltį, kad žaidimas „Futboliukas“ taps tradiciniu renginiu, kuris vyks du kartus per metus. MAFF prezidentas Romas Kukis pakvietė visus žaidimo „Futboliukas“ dalyvius ir jų tėvelius dalyvauti  vasarą vyksiančiuose futbolo renginiuose. Šios gražios šventės globėjas Lietuvos Respublikos seimo narys Albinas Mitrulevičius. Vaikų turnyro rėmėjas VšĮ „Sveikatingumo idėjos“.