„Trakai” pergalių seriją pratęsė ir rungtynėse su „Sūduva”

LFF stadionas

Rungtynių teisėjas – Sergėjus Slyva

Trakų „Trakai” 4-1 Marijampolės „Sūduva”

25′ [1-0] A. Byčanok

38′[2-0] J. Januševskis

41′ [2-1] T. Radzinevičius

65′ [3-1] L. Kochanauskas

91′ [4-1] E. Zasavitchi

Startinės komandų sudėtys:

„Trakai”: M. Rapalis, L. Klimavičius, D. Česnauskis, D. Arshakyan, R. Solomin (68′ A. Lipskis), J. Januševskij, L. Kochanauskas (76′ N. Apakidze), E. Gaurilovas, E. Zasavitchi, A. Bychanok, Y. Mamaev.

„Sūduva”: P. Grybauskas, M. Živkovič, N. Prebiračevič, M. Ugge, V. Bagdanavičius, P. Kiselevskis, M. Šoblinskas, E. Veliulis (80′ D. Antanavičius), V. Baranovskij, V. Šilėnas, T. Radzinevičius.

Rungtynės Vilniuje prasidėjo nervingai, jau pačioje susitikimo pradžioje išvesti marijampoliečius į priekį galėjo Marius Šoblinskas, kuris po kampinio smūgiavo visiškai laisvas, tačiau „sūduvietis” mušė iš aštraus kampo ir į vartų plotą nepataikė.

Po poros minučių pavojumi atsakė ir „Trakai”. Davidas Arshakyanas įsiveržė į „Sūduvos” baudos aikštelę ir atmetė kamuolį už savęs, kur perdavimo sulaukęs Aleksandras Byčianokas stipriai smūgiavo į marijampoliečių vartus, bet smūgis didesnio pavojaus Pauliaus Grybausko ginamiems vartams nesukėlė.

13 rungtynių minutę Vaidotas Šilėnas dešiniajame atakos krašte suklaidino vieną varžovų gynėją ir perdavė kamuolį Tomui Radzinevičiui. Šis smūgiavo galva, tačiau marijampoliečio muštas kamuolys lėkė virš vartų.

20 minutę laisvas baudos aikštelėje likęs „Trakų” puolėjas Lukas Kochanauskas sulaukė komandos draugo perdavimo ir vienu lietimu sudrebino „sūduviečių” vartų skersinį.

25 minutę aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį. Pasižymėjo puikiai baudos smūgį atlikęs „riterių” legionierius Aleksandaras Byčianokas, kurio stiprus smūgis į „Sūduvos” vartus įskriejo nuo vartų skersinio.

30 minutę rezultatą išlyginti galėjo „Sūduvos” saugas Povilas Kiselevskis. Marijampolietis varžovų baudos aikštelės prieigose suklaidino pora gynėjų, įsiveržė į baudos aikštelę ir kairia koja smūgiavo į vartų skersinį.

Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus septynioms minutėms rezultatą padvigubino „Trakų” gynėjas Justinas Januševskis. „Riterių” gynėjas po sumaišties „Sūduvos” baudos aikštelėje smūgiu galva nuginklavo Paulių Grybauską.

Vos po trijų minučių rezultatą sušvelnino Tomas Radzinevičius. Greitos atakos metu Ernestas Veliulis įsiveržė į „Trakų” baudos aikštelę, palaukė, kol prie jo išbėgs varžovų vartininkas Marius Rapalis ir atliko perdavimą Tomui Radzinevičiui, kuriam beliko įmušti į tuščius vartus.

Pirmame kėlinyje marijampoliečiams sunkiai sekėsi susidoroti su aukštais varžovų žaidėjais, o šį žaidimo aspektą „Trakai” puikiai išnaudojo. Po pirmosios rungtynių dalies „Sūduva” atsilikinėjo rezultatu 1:2.

Antrojo kėlinio pradžioje „Sūduva” kontroliavo kamuolį, tačiau pavojaus prie varžovų vartų sukurti vis nepavykdavo. 65 minutę krito trečiasis įvartis į marijampoliečių vartus. Greitos atakos metu Ronaldas Solominas prasiveržė dešiniuoju atakos kraštu ir atliko žemą perdavimą Lukui Kochanauskui, kuris vienu lietimu nuginklavo Paulių Grybauską.

80 minutę gerą progą sušvelninti rezultatą turėjo „Sūduvos” italas Maximiliano Ugge. Vaidotas Šilėnas iš tolimo baudos smūgio atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur aukščiausiai iš visų iššokęs galva smūgiavo marijampoliečių gynėjas.

88 minutę pavojingą baudos smūgį atliko po keitimo aikštėje pasirodęs Milošas Kovačevičius. Stiprų serbo smūgį už galinės linijos nukreipė „Trakų” gynėjas.

Jau per teisėjo pridėtą laiką „Trakai” pelnė ketvirtąjį įvartį. Baudos aikštelėje laisvas buvęs Eugenas Zasavitchis įmušė dar vieną įvartį į „Sūduvos” vartus.

Marijampolės „Sūduva” nesugebėjo pasipriešinti čempionato lyderiams, kurie iškovojo jau 10-ąją pergalę iš eilės.