FK “Sūduva U-18“ Elitinėje lygoje patyrė antrą pralaimėjimą

„Arvi“ futbolo arena

Rungtynių teisėjas – Arūnas Dapkus

Marijampolės „Sūduva U-18“ 1-3 „Klaipėdos Granitas U-18“

17′ [1-0] D. Antanavičius

29′ [1-1] A. Eidėjus

32′ [1-2] A. Eidėjus

72′ [1-3] L. Kielaitis

Startinė marijampoliečių sudėtis: R. Mikalainis, T. Klimavičius, A. Černius, M. Radzevičius, I. Mekhrabov, E. Norkevičius (90′ L. Lietuvininkas), M. Kardokas, E. Puzara, D. Antanavičius (78′ M. Kiškėnas), E. Ulevičius, E. Cikanavičius (63′ S. Rekašius).

Rungtynių pradžioje vyko žvalgyba. Abi komandos žaidė atsargiai, vengė klaidų, kurios leistų varžovams surengti greitas atakas. Per pirmas 15 minučių pavojingų momentų nei prie vienų vartų nebuvo.

17 minutę Domantas Antanavičius pasiuntė kamuolį į „Klaipėdos Granito U-18” vartus. Gavęs komandos draugo perdavimą D. Antanavičius maždaug iš 13 metrų atstumo nestipriu, tačiau labai tiksliu smūgiu nuo virpsto pelnė įvartį ir išvedė marijampoliečius į priekį.

21 minutę įsiveržęs į baudos aikštelę galingai smūgiavo Mangirdas Radzevičius, tačiau jo stiprų smūgį atmušė vartininkas.

Po kelių minučių rezultatą sušvelninti galėjo klaipėdiečiai, bet užtikrintai sužaidęs Remigijus Mikalainis pavojų likvidavo.

29 minutę „Klaipėdos Granitas U-18” išlygino rezultatą. Po perdavimo iš kairio atakos krašto techniškai, vienu lietimu kamuolį į marijampoliečių vartus pasiuntė Almantas Eidėjus.

32 minutę tas pats Almantas Eidėjus stipriu smūgiu į artimą vartų kampą išvedė klaipėdiečius į priekį.

38 minutę Mangirdas Radzevičius dar kartą įsiveržė į baudos aikštelę ir stipriai smūgiavo, tačiau šį kartą „sūduviečio” smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Po pirmo kėlinio marijampoliečiai atsilikinėjo rezultatu 1:2.

Antrame kėlinyje pirmas pavojus prie „Sūduvos” vartų kilo 58 minutę. Klaipėdiečių puolėjas suklaidinęs gynėjus smūgiavo į viršutinį vartų kampą, bet Remigijus Mikalainis pirštų galais kamuolį numušė virš vartų.

Didžią dalį antro kėlinio iniciatyva priklausė „Sūduvos” futbolininkams, tačiau rimto pavojaus prie „Klaipėdos Granito” vartų iki 70 minutės sukurti nepavyko.

Marijampoliečių spaudimu pasinaudojo „Kl. Granitas”. Klaipėdiečių saugas prasiveržęs kraštu perdavė kamuolį baudos aikštelėje buvusiam komandos draugui, kuris gražiai suklaidino gynėją ir įmušė dar vieną įvartį į „Sūduvos” vartus.

80 minutę rezultatą sušvelninti galėjo Markas Kardokas. Po Simono Rekašiaus perdavimo iš krašto M. Kardoko stiprus smūgis galva skriejo virš skersinio.

90 minutę Mangirdas Radzevičius po tolimo perdavimo puikiai susistabdė kamuolį ir atsidūrė prieš vartininką, tačiau „Sūduvos” saugo smūgis buvo netikslus.

Marijampoliečiai nusileido „Klaipėdos Granito U-18” komandai rezultatu 1:3 ir patyrė jau antrą pralaimėjimą iš eilės.