„Sūduva” žiurovams padovanojo gražią pergalę prieš „Kl. Granitą”

„Arvi” futbolo arena

Rungtynių teisėjas: N. Dunauskas

Marijampolės „Sūduva”  5 –  1 „Klaipėdos Granitas”

36′ [1-0] K. Chvedukas

38′ [1-1]  J. Moroz

39′ [2-1] A. Vaskela

49′ [3-1] T. Radzinevičius

62′ [4-1] K. Chvedukas

72 [5-1] K. Chvedukas

„Sūduva”: D. Bartkus, M. Činikas, M. Grigaravičius (83′ G. Russo), V. Bagdanavičius (68′ V. Baranovskij), T. Radzinevičius (72′ M. Kdouh), K. Chvedukas, A. Vaskela, T. Snapkauskas, M. Kovačevič, M. Šoblinskas, M. Ugge.

„Klaipėdos granitas”: E. Kurskis, O. Tarasenko, O. Dmytrenko, E. Veliulis, T. Chargeishvili, A. Lukošius (66′ V. Grigaitis), A. Kurbangalijevas (46′ M. Zizilevs), R. Poškus (57′ B. Ignatjev), R. Simanavičius, Z. Jasipov, J. Moroz.

Rungtynės prasidėjo „Klaipėdos Granito” vartų apgultimi. „Sūduva” surengė kelias pavojingas atakas, pavojingai galva smūgiavo Maximiliano Ugge, o Tomui Radzinevičiui smūgiuoti iš dėkingos padėties sutrukdė „Klaipėdos Granito” gynėjas.

Įpusėjus pirmąjam kėliniui „Klaipėdos Granitas” neturėjo nei vienos pavojingos progos prie „Sūduvos” vartų. Marijampoliečiai visiškai kontroliavo žaidimą, pavojingai iš toli į vartus smūgiavo Mindaugas Grigaravičius, tačiau nuginkluoti Eduardo Kurskio nepavyko.

30 minutę puikią progą turėjo „Sūduvos” saugas Karolis Chvedukas, tačiau iš labai dėkingos pozicijos į vartus pataikyti nepavyko. Po kelių minučių vienas prieš vartus iššoko Mindaugas Grigaravičius, bet smūgis buvo netikslus.

36 minutę pavojingos atakos metu Karolis Chvedukas atsidurė vienas prieš „Klaipėdos Granito” vartininką ir tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į tinklą. Jau po poros minučių tolimu smūgiu rezultatą išlygino Jevgenij Moroz, tačiau kito įvarčio ilgai laukti nereikėjo, jau po minutės „Sūduvą” dar kartą į priekį išvedė Arminas Vaskela.

Po įvarčių lietaus kėlinio pabaigoje „Sūduva” ilsėtis išeina turėdama vieno įvarčio pranašumą.

Antrasis kėlinys prasidėjo taip pat aktyviai, kaip pasibaigė pirmasis. Jau 49 minutę „Klaipėos Granito” vartininkas Eduardas Kurskis sužaidė neužtikrintai ir nepagavo kamuolio, kuris atšoko Tomui Radzinevičiui, kuriam beliko pasiūsti kamuolį į vartus.

Nors „Sūduva” ir pirmavo rezultatu 3:1, tačiau atsitraukti neketino ir nuolat rengė pavojingas atakas prie varžovų vartų. Mariaus Šoblinsko smūgį galva nuo vartų linijos atmušė gynėjas, Tomas Radzinevičius laisvas smūgiavo galva netiksliai, o Mindaugas Grigaravičius iš kelių metrų nesugebėjo pataikyti į tuščius vartus.

62 minutę savo antrąjį įvartį pelnė Karolis Chvedukas, kuris gavęs perdavimą iš krašto vienu lietimu pasiuntė kamuolį į tinklą. Šiose rungtynėse Karolis Chvedukas žaidė labai aktyviai.  72 minutę, sugebėjęs atsikovoti kamuolį varžovų baudos aikštelėje, šis „Sūduvos” saugas pelnė savo trečiąjį įvartį į „Klaipėdos granito” vartus.

86 minutę puikią progą įvarčiui pasiekti turėjo Maximilliano Ugge, tačiau pritrūko tikslumo. Po minutės pavojingai smūgiavo Mohamad Kdouh, tačiau kamuolys skriejo greta virpsto.

Rungtynėms baigėsi gražiu žaidimu pasiekta pergale rezultatu 5:1.