„Sūduvai” iškovoti taškų prieš „Trakus” ir vėl nepavyko

„Arvi” futbolo arena

Rungtynių teisėjas – Gediminas Mažeika

Marijampolės „Sūduva” 0-1 Trakų „Trakai”

40′ [0-1] D. Arshakyan

Startinės komandų sudėtys:

„Sūduva”: D. Bartkus, M. Živkovič, N. Prebiračevič, M. Ugge, M. Kovačevič, N. Jamak, M. Šoblinskas (88′ A. Vaskela), A. Kecap, E. Veliulis (46′ V. Baranovskij), T. Radzinevičius, K. Laukžemis.

„Trakai”: M. Rapalis, L. Klimavičius, N. Apakidze, D. Česnauskis, D. Arshakyan, R. Solomin, J. Januševskij, V. Šilėnas, E. Zasavitchi, Y. Mamaev (90′ R. Masenzovas), D. Šėgžda (80′ R. Staniulevičius).

Jau pirmomis susitikimo minutėmis „Sūduva” surengė pavojingą ataką prie svečių vartų. Startinėje sudėtyje rungtynes pradėjęs Karolis Laukžemis gavo perdavimą iš krašto, tačiau kaire koja iš nepatogios pozicijos smūgiavęs puolėjas buvo šiek tiek netikslus – kamuolys skriejo greta „Trakų” vartų virpsto.

Po kelių minučių Admiras Kecapas dešiniajame atakos krašte suklaidino varžovų gynėją ir įsiveržęs į baudos aikštelę bandė atlikti aštrų perdavimą, tačiau „Trakų” vartų sargas Marius Rapalis pavojų likvidavo. Po kelių minučių savo meistriškumą pademonstravo „Sūduvos” vartininkas Džiugas Bartkus. „Riteriai” surengė greitą ataką, kurios metu Donatas Šegžda skersavo kamuolį į baudos aikštelę, tačiau D. Bartkus laiku paliko vartus ir kamuolį sugavo.

20 susitikimo minutę Admiras Kecapas sukovojo iki galo ir perėmė kamuolį iš „Trakų” gynėjų, perdavė jį Marko Živkovičiui, kuris suklaidino gynėją ir iš maždaug 20 metrų atstumo kaire koja smūgiavo į vartus. „Riterius” nuo įvarčio išgelbėjo kamuolį atmušęs vartininkas M. Rapalis.

27 minutę tikslią kombinaciją sužaidę „Sūduvos” futbolininkai vienas prieš vartininką išvedė saugą Admirą Kecapą, tačiau „sūduviečio” smūgį vartininkas atrėmė kojomis.

33 minutę Milošas Kovačevičius iš užribio kamuolį įmetė Tomui Radzinevičiui, o šis stipriu smūgiu nestabdant kamuolio smūgiavo visai greta varžovų vartų skersinio.

40 minutę „Sūduvos” baudos aikštelės prieigose kamuolį gavo Davidas Arshakyanas. Legionierius sustabdė kamuolį ir tiksliu bei technišku smūgiu pasiuntė kamuolį į D. Bartkaus ginamus vartus.

Nors pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė apylygiai, tačiau tolimu smūgiu pasižymėjusio „Trakų” puolėjo Davido Arshakyano dėka svečiai pirmavo rezultatu 1:0.

Jau antrojo kėlinio pradžioje „Sūduvai” pavyko įmušti įvartį, tačiau šoninis teisėjas užfiksavo nuošalę ir Maximiliano Ugge pelnyto įvarčio neįskaitė. Jau po minutės pavojumi atsakė „Trakai”. Suklydus Marijampolės ekipos gynėjams laimę iš toli pamėgino pirmojo įvarčio autorius D. Arshakyanas, tačiau šį kartą gruzino smūgis lėkė greta „Sūduvos” vartų virpsto. Antrame kėlinyje žaidimas buvo klampesnis, aikštėje netrūko aistų bei geltonų kortelių.

82 minutę, po kampinio, kilo sumaištis „Sūduvos” baudos aikštelėje, tačiau du pavojingus varžovų smūgius galva atrėmė „Sūduvos” vartininkas Džiugas Bartkus. Vos po kelių minučių perėmę kamuolį „Trakų” futbolininkai surengė pavojingą greitą ataką, kurios maigalyje atsidūrė įvarčio autorius D. Arshakyanas, tačiau šį kartą puolėjo smūgis skriejo greta skersinio.

Antrame kėlinyje marijampoliečiams taip ir nepavyko pelnyti įvarčio ir iškovoti taškų. Rungtynės baigėsi rezultatu 1:0 svečių iš Trakų naudai.