Pirmosiose rungtynėse namuose nusileista „Trakams”

Rungtynių teisėjas – Nerijus Dunauskas

Marijampolės „Sūduva” 0-1 Trakų „Trakai”

5′ [0-1] T. Radzinevičius (į savo vartus)

Startinės komandų sudėtys:

„Sūduva”: D. Bartkus, M. Živkovič, N. Prebiračevič (81′ E. Tamulevičius), M. Ugge, M. Kovačevič, P. Kiselevskis, M. Šoblinskas, K. Chvedukas, V. Baranovskij (46′ E. Veliulis), V. Šilėnas (69′ A. Brokas), T. Radzinevičius.

„Trakai”: M. Rapalis, L. Klimavičius, D. Arshakyan, J. Januševskij, P. Malinauskas, L. Kochanauskas (90′ A. Lipskis), E. Gaurilovas, E. Zasavitchi, A. Hurenka (88′ R. Solomin), Y. Mamaev, D. Šėgžda.

Pirmųjų rungtynių namuose pradžia „sūduviečiams” susiklostė nesėkmingai. Jau 5 rungtynių minutę po varžovų pakelto kampinio nesėkmingai sužaidė marijampoliečių puolėjas Tomas Radzinevičius, kuris galva pasiuntė kamuolį į savo vartus.

Praleidusi įvartį „Sūduva” žaidė kombinacinį futbolą, paremtą trumpais perdavimais, tačiau marijampoliečių atakose nestigo broko. „Trakai” atsitraukė į gynybą ir sulaukę „sūduviečių” klaidų kurdavo greitas atakas.

30 minutę Vaidotas Šilėnas puikiai pakėlė kampinį, „Sūduvos” saugas Marius Šoblinskas bandė koja „uždaryti” komandos draugo perdavimą, tačiau kamuolio nepasiekė. Pirmajam kėliniui įpusėjus marijampoliečių atakos tapo pavojingesnės, sumažėjo klaidų.

40 minutę po Vaidoto Šilėno perdavimo Tomas Radzinevičius išbėgo vienas prieš „Trakų” vartininką Marių Rapalį, tačiau „Sūduvos” puolėjo smūgį kojomis atrėmė varžovų vartininkas.

Kėlinio pabaigoje iniciatyva priklausė marijampoliečiams, tačiau pavojingų momentų prie „Trakų” vartų nebuvo.

Po pirmo kėlinio svečiai pirmavo rezultatu 1:0, nors „Sūduva” žaidė aktyviau ir kontroliavo žaidimo eigą, tačiau per pirmas 45 minutes marijampoliečiai įvarčio nepasiekė.

50 minutę Tomas Radzinevičius suklaidino „Trakų” gynėją ir stipriai smūgiavo į vartus iš maždaug 18 metrų atstumo, tačiau „riterių” vartininkas Marius Rapalis smūgį nukreipė už šoninės linijos.

64 minutę Milošas Kovačevičius pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, T. Radzinevičius smūgiavo galva, bet „sūduviečio” smūgiuotas kamuolys praskriejo greta virpsto.

73 minutę Marko Živkovičius surengė reidą dešiniuoju atakos kraštu, baudos aikštelės prieigose perdavė kamuolį T. Radzinevičiui, tačiau šio smūgį į vartų kampą atrėmė Marius Rapalis. Po kelių minučių atakos smaigalyje ir vėl atsidūrė „Sūduvos” puolėjas T. Radzinevičius. Šį kartą puolėjas smūgiavo galva, bet jo smūgiuotas kamuolys lėkė virš vartų.

82 minutę baudos aikštelėje kamuolį gavo Ernestas Veliulis, saugas perdavė kamuolį už nugaros buvusiam Edvardui Tamulevičiui. Po keitimo pasirodęs puolėjas smūgiavo į apatinį vartų kampą, bet jo smūgis rimtų sunkumų „Trakų” vartininkui nesukėlė.

Pirmosios „Sūduvos” rungtynės namuose susiklostė nesėkmingai. „Sūduva” minimaliu rezultatu nusileido „Trakams”. Rungtynės baigėsi rezultatu 0:1.