„Sūduva” ir „Trakai” pasidalino po tašką

FK „Sūduva” 0-0 FK „Trakai”

Startinės komandų sudėtys:

„Sūduva”: D. Bartkus, V. Bagdanavičius, D. Isoda, M. Ugge, I. Tsyvilko, M. Činikas, M. Šoblinskas, V. Baranovskij (75′ C. Martinez), M. Grigaravičius(78′ G. Russo), K. Chvedukas, T. Radzinevičius (83′ A. Vaskela).

„Trakai”: T. Kauneckas, V. Lukša, D. Miceika (58′ A. Lipskis), P. Krasnovskis, T. Labukas, J. Januševskij, N. Apakidze, L. Klimavičius, Y. Kendysh, Y. Mamaev, D. Koub (69′ R. Solomin).

Pirmojo kėlinio pradžioje dominavo atviras futbolas. Tiek „Sūduva”, tiek „Trakai” stengėsi kuo greičiau regzti atakas, neužlaikant kamuolio savo aikštės pusėje. Marijampoliečių gretose pavojingai greta virpsto smūgiavo Vilmantas Bagdanavičius, neblogą smūgį atliko Mindaugas Grigaravičius, tačiau „Trakų” vartininkas Tadas Kauneckas žaidė užtikrintai ir smūgį atrėmė.

19 minutę puikią progą turėjo Karolis Chvedukas. Valentin Baranovskij prasiveržė dešiniuoju aikštės kraštu ir atliko idealų perdavimą Karoliui Chvedukui, kurio smūgį galva atrėmė „Trakų” vartininkas. Keletą pavojingų momentų turėjo ir „Trakai”, bet Džiugas Bartkus žaidė patikimai.

Įpusėjus antrąjam kėliniui dar kartą pavojingą progą sukūrė Karolio Chveduko ir Valentin Baranovskij duetas. Šį kartą V. Baranovskij atliko žemą perdavimą iš krašto link K. Chveduko, bet šį kartą pavojingas Karolio smūgis skriejo virš vartų.

43 minutę dar vieną pavojingą smūgį suklaidinęs kelis varžovus atliko Karolis Chvedukas, tačiau jo smūgis skriejo tiesiai į vartininką.

Pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 0:0. Atkaklios rungtynės pasižyminčios aktyviu abiejų komandų žaidimu.

Antrasis kėlinys prasidėjo tokiu pat atviru žaidimu. Abi komandos rengė greitas atakas vieną po kitos. Dar vieną pavojingą progą turėjo Karolis Chvedukas, tačiau jo smūgį iš maždaug 7 metrų atrėmė vartininkas.

66 minutę po Valentin Baranovskij perdavimo iš krašto iš kelių metrų atstumo Mariaus Šoblinsko smūgiuotas kamuolys skrieja virš vartų skersinio. Pirmoje antrojo kėlinio dalyje žaidybinė persvara priklausė marijampoliečiams.

Po kelių minučių kilo pavojus prie „Sūduvos” vartų, tačiau pavojingą Tado Labuko smūgį dar kartą atrėmė Džiugas Bartkus.

Rungtynėms artėjant link pabaigos „Trakai” vis rečiau atsidurdavo marijampoliečių aikštės pusėje, o „Sūduvos” ekipa nuolat sukeldavo pavojaus „Trakų” ekipos baudos aikštelėje.

Nei vienai komandai įmušti įvarčio taip ir nepavyko, nors progų buvo daug. Rungtynės baigėsi 0:0.