Marijampolės „Sūduva” 0-0 Alytaus „Dainava”

Startinės komandų sudėtys:

„Sūduva”: D. Bartkus, V. Baranovskij (66′ M. Grigaravičius), M. Činikas, C. Martinez, D. Isoda, T. Radzinevičius, I. Tsyvilko, A. Vaskela, M. Kovačevič, G. Russo (46′ K. Chvedukas), M. Ugge.

„Dainava”: K. Timofejevas, F. Possagno (57′ A. Sepe), F. Aniekan, N. Kavaliauskas, E. Chviesko (46′ V. Rutkauskas), E. Gaurilovas, L. Mariani, F. Faragalli, R. Stankevičius, M. Bianchi, M. Camara.

„Sūduvos” futbolininkai rungtynes pradėjo kiek neįprastos sudėties. Dėl surinktų 5 geltonų kortelių rungtynes praleisti priverstas saugas Marius Šoblinskas. Rungtynes ant atsarginių žaidėjų suolelio pradeda Karolis Chvedukas, kuris buvo išvykęs į nacionalinės rinktinės stovyklą, o Mindaugas Grigaravičius, Tomas Snapkauskas ir Vilmantas Bagdanavičius atstovavo Lietuvos U-21 rinktinę.

Rungtynių pradžioje visiška kamuolio kontrolė priklausė „Sūduvos” futbolininkams. Marijampoliečiai kontroliavo žaidimo eigą, tuo tarpu „Dainavos” futbolininkai laukė „sūduviečių” klaidų ir stengėsi rengti greitas atakas.

Nors žaidimo eigą pirmas 15 minučių kontroliavo marijampoliečiai, tačiau pavojingų momentų prie varžovų vartų nebuvo.

20 minutę pirmą pavojingą smūgį link „Dainavos” vartų atliko Carlos Martinez, tačiau legionieriaus smūgį atrėmė Kornelijus Timofejevas.

Įpusėjus pirmam kėliniui „Sūduvos” futbolininkams vis dar sunkiai sekėsi pralaužti alytiškių gynybą.

36 minutę po „aštraus” Armino Vaskelos perdavimo iš krašto įvartį įmušti galėjo Tomas Radzinevičius, tačiau „Sūduvos” puolėjas kamuolio nepasiekė.

44 minutę kolkas realiausią progą pasižymėti turėjo „Sūduvos” futbolininkai. Iš baudos aikštelės krašto stipriai smūgiavo Arminas Vaskela, tačiau smūgis skriejo į vartų skersinį.

Per pirmąjį kėlinį įvarčių nei vienai komandai įmušti nepavyko. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 0:0.

Praėjus vos keletui minučių po pasirodymo aikštėje pavojingai smūgiavo Karolis Chvedukas. Valentin Baranovskij skersuotą perdavimą K. Chvedukas bandė „uždaryti” galva, tačiau vartininkas kamuolį nukreipė virš skersinio.

50 minutę pavojingai baudos smūgį iš maždaug 25 metrų atstumo atliko „Sūduvos” gynėjas Miloš Kovačevič, tačiau kamuolys skriejo greta virpsto.

52 minutę dar kartą pavojų varžovų vartams sukūrė Karolis Chvedukas. Baudos aikštelės krašte suklaidinęs porą „Dainavos” gynėjų K. Chvedukas smūgiavo stipriai, tačiau pritrūko tikslumo.

59 minutę puikų aukštą perdavimą Tomui Radzinevičiui atliko Carlos Martinez, tačiau T. Radzinevičiaus smūgiuotas kamuolys skriejo tiesiai į „Dainavos” vartininką Kornelijų Tomofejevą.

Įpusėjus antram kėliniui vis drąsiau žaisti pradėjo „Dainavos” futbolininkai. Jų atakos tapo ilgesnėmis,

65 minutę dar kartą pavojingai iš toli smūgiavo Arminas Vaskela, tačiau komandą išgelbėjo vartininkas nukreipęs kamuolį už galininės linijos. Jau po pakelto kampinio pasižymėti galėjo Maximiliano Ugge, tačiau ir vėl fantastiškai sužaidė „Dainavos” vartininkas.

68 minutę Mindaugas Grigaravičius varžovų baudos aikštelėje suklaidinęs gynėją smūgiavo greta virpsto. Jau po kelių minučių iš panašios situacijos į vartus nepataikė ir Marius Činikas.

Rungtynėms artėjant link pabaigos „Dainava” keitimų pagalba stiprino gynybos liniją. Sustiprinus gynybą „Sūduvos” atakos tapo užsitęsusiomis, žaidėjai ilgai dalindavosi kamuoliu kol rasdavo laisvų aikštės plotų.

Nors paskutinėmis rungtynių minutėmis „Sūduvos” futbolininkai spaudė varžovus jų aikštės pusėje, tačiau įvarčio taip ir nepavyko. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0.