Po praleisto įvarčio atsigavusi „Sūduva” nukovė „Atlantą”

„Arvi” futbolo arena

Rungtynių teisėjas – Gediminas Mažeika

Marijampolės „Sūduva” 3-1 Klaipėdos „Atlantas”

5′ [0-1] O. Verbickas

8′ [1-1] E. Veliulis

37′ [2-1] T. Radzinevičius

83′ [3-1] T. Radzinevičius

Startinės komandų sudėtys:

„Sūduva”: D. Bartkus, M. Živkovič, M. Ugge, D. Isoda, V. Slavickas, A. Vaskela (63′ M. Šoblinskas), N. Jamak, E. Veliulis, A. Kecap (81′ V. Baranovskij), K. Chvedukas (70′ K. Laukžemis), T. Radzinevičius.

„Atlantas”: M. Malinauskas, A. Bartkus, M. Beneta, A. Jokšas (80′ O. Dmitriev), D. Norvilas, L. Baranauskas (54′ S. Rakauskas), R. Baravykas, A. Epifanov, R. Vėževičius (54′ M. Maksimov), E. Žarskis, O. Verbickas.

Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovos pradžioje “sūduviečiai” sulaukė šalto dušo. Jau penktąją rungtynių minutę su kamuoliu iš aikštės vidurio spurtavęs “Atlanto” puolėjas Lukas Baranauskas prasiveržė iki baudos aikštelės prieigų ir perdavė kamuolį į baudos aikštelę kertančiam Ovidijui Verbickui, kuris tiksliu smūgiu pažeme išvedė svečius į priekį.

Svečiai iš uostamiesčio pirmavo neilgai – po trijų minučių Karolis Chvedukas atliko aštrų perdavimą į baudos aikštelę, kurį tiksliai vienu lietimu “uždarė” Ernestas Veliulis.

14 minutę Ernestas Veliulis gavo kamuolį kairiame atakos krašte, padarė pora klaidinamų judesių ir atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, kur aukščiau gynėjų iššokęs Tomas Radzinevičius galva smūgiavo greta vartų virpsto.

Kelinio viduryje puikią progą išsiveržti į priekį turėjo “Sūduva”. Po puikaus komandos draugo perdavimo Tomas Radzinevičius atsidūrė vienas be gynėjų priežiūros ant 16 metrų linijos, tačiau puolėjas uždelsė ir “Atlanto” gynėjai ir vartininkas pavojų likvidavo.

38 minutę “Sūduva” persvėrė rezultatą savo naudai. Po kampinio galva smūgiavo Karolis Chvedukas, po jo smūgio kamuolys atsitrenkė į vartų skersinį, o prie atšokusio kamuolio suskubęs Tomas Radzinevičius smūgiavo tiksliai.

Po praleisto įvarčio rungtynių pradžioje “Sūduva” atsitiesė ir atsakė dviem tiksliais smūgiais. Rimtesnio pavojaus prie “Atlanto” vartų sukėlę “sūduviečiai” pirmavo rezultatu 2:1.

59 susitikimo minutę kamuolį sugavęs Džiugas Bartkus greitai jį išmušė į priekį, o gynėjus aplenkęs Ernestas Veliulis pasivijo kamuolį ir buvo nugriautas Rolando Baravyko. “Atlanto” gynėjui už paskutinės vilies pražangą buvo parodyta raudona kortelė. Atlikti baudos smūgio prie kamuolio stojo Marko Živkovičius, o šio smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į klaipėdiečių vartų skersinį.

Mažumoje likę “Atlanto” futbolininkai ir toliau pražangomis, už grubias pražangas teisėjas baudė klaipėdiečius geltonomis kortelėmis. Tuo tarpu “Sūduva” turėdama kiekybinę persvarą surengė kelias pavojingas progas, tačiau padidinti pranašumo nepavyko, tad rungtynės vyko labai nervingai.

78 minutę idealią progą pelnyti dublį turėjo Tomas Radzinevičius. Po tikslaus perdavimo puolėjas išbėgo vienas prieš vartininką, tačiau smūgiavo tiesiai į jį.

Po poros minučių nuo įvarčio “Sūduvą” išgelbėjo pasiaukojančiai sužaidęs Admiras Kecapas. Po kampinio “Atlanto” žaidėjas smūgiavo galva į vartų kampą, tačiau A. Kecapas krisdamas kamuolį atmušė kojomis nuo vartų linijos.

83 minutę dublį pelnė ir persvarą įtvirtino “Sūduvos” kapitonas Tomas Radzinevičius. Po perdavimo iš krašto sėkmingai sužaidęs puolėjas vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartus.

Po rungtynių pradžioje praleisto įvarčio atsigavusi “Sūduva” iškovojo labai reikalingą ir svarbią pergalę, kuri sumažina atotrūkį nuo “Atlanto” iki 5 taškų.