Atkakliose rungtynėse „Sūduva” ir „Stumbras” pasidalino po tašką

„Arvi” futbolo arena

Rungtynių teisėjas – Jurijus Paškovskis

Marijampolės „Sūduva” 1-1 Kauno „Stumbras”

79′ [0-1] M. Djabrailov

90′ [1-1] T. Radzinevičius

Startinės komandų sudėtys:

„Sūduva”: P. Grybauskas, M. Živkovič, M. Ugge, N. Prebiračevič (51′ I. Tsyvilka), V. Bagdanavičius, M. Šoblinskas, P. Kiselevskis, V. Šilėnas, V. Baranovskij (51′ E. Veliulis), K. Chvedukas, T. Radzinevičius.

„Stumbras”: G. Kvedaras, A. Račkus, E. Skripkinas, M. Eiza, R. Sadauskas, T. Snapkauskas, M. Dapkus (65′ V. Armanavičius), N. Mačiulis, D. Stradalovas (67′ A. Rimkevičius), L. Čerkauskas, M. Djabrailov.

Vienuoliktojo turo „Smscredit.lt A lygos” rungtynės „Arvi” futbolo arenoje prasidėjo „Sūduvai” įprastu žaidimu. Marijampoliečiai kontroliavo kamuolį ir vis sukurdavo pavojingų „pusprogių” prie varžovų vartų. Pavojingiausias epizodas per pirmas 10 susitikimo minučių kilo prie „Stumbro” vartų. Po aukšto perdavimo iš dešiniojo atakos krašto Tomas Radzinevičius smūgiu vienu lietimu sudrebino „Stumbro” vartų virpstą.

Pirmoje pirmojo kėlinio pusėje „Sūduva” spaudė varžovus, nuolat kūrė pavojingus momentus prie kauniečių vartų. 18 minutę po pavojingo perdavimo į „Stumbro” baudos aikštelę kauniečiai išmušė kamuolį, tačiau prie kamuolio pirmas suskubo Marius Šoblinskas, kuris iš maždaug 16 metrų smūgiavo nestabdęs kamuolio, tačiau „sūduviečio” smūgiuotas kamuolys lėkė greta vartų virpsto.

25 susitikimo minutę kilo rimtesnis pavojus prie „Sūduvos” vartų. Marijampoliečiams suklydus aikštės viduryje Kauno ekipa surengė greitą ataką. Mohamedas Djabrailovas veržėsi aikštės viduriu, „įmetė” kamuolį į laisvą plotą įkertančiam Deividui Stradalovui, šis išbėgo vienas prieš vartininką, tačiau „Sūduvos” vartininkas Paulius Grybauskas kauniečio smūgį atrėmė.

Po kelių minučių pavojinga ataką surengė „Sūduva”. Dešiniajame baudos aikštelės krašte kamuolį gavęs Valentinas Baranovskis nieko nelaukdamas smūgiavo, bet marijampoliečio smūgis praskriejo visai greta „Stumbro” virpsto.

41 minutę „Sūduvos” saugas Karolis Chvedukas gavo kamuolį kairiame atakos krašte, suklaidino vieną varžovų gynėją ir prasiveržęs link aikštės vidurio atliko smūgį iš maždaug 20 metrų atstumo. „Sūduviečio” smūgis skriejo į vartininką ir Giedriui Kvedarui rimtesnio pavojaus nesukėlė.

Antroje pirmojo kėlinio pusėje žaidimas tapo klampesniu, abiejų komandų veiksmuose netrūko klaidų, pavojingų progų taip pat nebuvo daug. Po pirmojo kėlinio rezultatas išliko lygiu – 0:0.

54 minutę po kampinio marijampoliečių išmuštas kamuolys atšoko tiesiai „Stumbro” žaidėjui Mohamedui Djabrailovui po kojomis. Šis stipriais smūgiavo į vartus, tačiau Marko Živkovičius kamuolį išmušė būdamas ant vartų linijos.

62 minutę „Stumbro” gynėjai prasižengė prieš Ernestą Veliulį. Prie kamuolio stojo Vaidotas Šilėnas, kurio klastingas smūgis iš aštraus kampo skriejo visai greta varžovų vartų skersinio.

75 minutę Tomas Radzinevičius puikiai pamatė į baudos aikštelę įbėgantį Vaidotą Šilėną ir jam perdavė kamuolį. V. Šilėnas įkirtęs į baudos aikštelę ir gavęs perdavimą atsidūrė vienas prieš vartininką, tačiau kampas smūgiui atlikti buvo per aštrus ir „sūduvietis” bandė atlikti perdavimą, bet varžovų gynėjas slysdamas kamuolį išmušė.

78 minutę svečiai iš Kauno išsiveržė į priekį. Greitos atakos metu „Stumbro” legionierius iš Rusijos Mohamedas Djabrailovas išbėgo vienas prieš Paulių Grybauską ir pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą.

87 minutę Vilmantas Bagdanavičius iš kairiojo atakos krašto atliko auktšą perdavimą į baudos aikštelę, po dvikovos „antrame aukšte” kamuolį atšoko Ernestui Veliuliui, kuris iš maždaug 11 metrų atstumo nestabdęs kamuolio smūgiavo virš vartų.

90 minutę po perdavimo iš krašto Tomas Radzinevičius vienu lietimu nukreipė kamuolį į Gerardo Kvedaro ginamus vartus ir išlygino rezultatą.

Atkaklios rungtynės baigėsi lygiosiomis. 79 minutę „Stumbro” gretose pasižymėjo Mohamadas Djabrailovas, o 90 minutę rezultatą išlygino Toms Radzinevičius.