„Sūduva” namuose palaužė „Šiaulių” ekipą

„Arvi” futbolo arena

Rungtynių teisėjas – Donatas Rumšas

Marijampolės „Sūduva” 2-0 FC „Šiauliai”

12′ [1-0] A. Vaskela

68′ [2-0] G. Russo

Startinės komandų sudėtys:

„Sūduva”: D. Bartkus, M. Činikas, I. Tsyvilko, T. Snapkauskas, V. Bagdanavičius, V. Baranovskij (67′ G. Russo), M. Šoblinskas, K. Chvedukas (79′ P. Kiselevskis), M. Grigaravičius, A. Vaskela (63′ C. Martinez), T. Radzinevičius.

„Šiauliai”: A. Stinca, T.Rapalavičius (56′ J. Raziūnas), V. Gašpuitis, T. Kozubaev, E. Jasaitis, J. Moroz (67′ J. Petravičius), T. Vitukynas, M. Strauka (46′ R. Gedminas), S. Caraulan, M. Vorobjovas, N. Tokic.

Rungtynes aktyviau pradėjo „Sūduvos” futbolininkai. Po Armino Vaskelos pakelto kamuolio iš krašto nepatikimai sužaidė „Šiaulių” vartininkas Andrei Stinca. Tuo pasinaudoti galėjo Tomas Radzinevičius, tačiau tiksliai smūgiuoti „Sūduvos” puolėjui nepavyko.

Pirmojo įvarčio nereikėjo laukti ilgai. Jau 12 minutę Tomas Radzinevičius baudos aikštelėje suklaidino gynėją ir atliko perdavimą Arminui Vaskelai, kuris pasiuntė kamuolį į tinklą bei išvedė „Sūduvą” į priekį.

20 minutę „Sūduvai” pavyko surengti greitą ataką. Po Mindaugo Grigaravičiaus perdavimo iš krašto pavojingai galva šalia vartų smūgiavo Tomas Radzinevičius.

„Sūduva” ir toliau žaidė aktyviai, nuolat grasindavo „Šiaulių” vartams. Didžiausią pavojų „Šiauliams” kėlė marijampoliečių greitos atakos, kurios dažnai pasibaigdavo pavojingais momentais.

Pirmąjam kėliniui artėjant į pabaigą žaidimas tapo ramesnis, tam įtakos turėjo ir aukšta oro temperatūra. Gerą progą pasižymėti turėjo Valentin Baranovskij, kuomet po Mindaugo Grigaravičiaus smūgio vartininkas atmušė kamuolį, tačiau Valentin Baranovskij smūgiuotas kamuolys skriejo greta virpsto.

Po pirmojo kėlinio „Sūduva” išlaikė savo minimalų pranašumą rezultatu 1:0.

Antrąjį kėlinį „Sūduva” pradėjo aktyviai, stiprų Valentin Baranovskij smūgį atrėmė „Šiaulių” vartininkas. „Šiaulių” žaidėjams sunkiai sekėsi įveikti marijampoliečių spaudimą.

57 minutę „Šiaulių” puolėjas Niko Tokič išbėgo vienas prieš Džiugą Bartkų, tačiau „Sūduvos” vartų sargas sužaidė užtikrintai ir išsaugojo savo vartus „sausus”.

60 minutę suklaidinęs kelis varžovų gynėjus smūgiavo įvarčio autorius Arminas Vaskela, bet jo smūgiuotą kamuolį sugavo vartininkas.

68 minutę, vos spėjęs pasirodyti aikšteje Giorgio Russo po Mindaugo Grigaravičiaus perdavimo įmuša savo pirmąjį įvartį šiame sezone.

Įmušę antrąjį įvartį „Sūduvos” futbolininkai pradėjo žaisti ramiau, progų įvarčiams įmušti sumažėjo, tačiau gynyboje marijampoliečiai ir toliau žaidė solidžiai, neleisdami varžovams sukurti pavojingų momentų.

„Sūduvai” pergalę atnešė Armino Vaskelos bei Giorgio Russo pelnyti įvarčiai. Rungtynės baigėsi rezultatu 2:0 „Sūduvos” naudai.