„Sūduva” Vilniuje iškovojo pergalę ir žengė į LFF taurės ketvirtfinalį

LFF stadionas

Rungtynių teisėjas – Sergėjus Slyva

Vilniaus „MRU” 0-2 Marijampolės „Sūduva”

26′ [0-1] M. Ugge

86′ [0-2] M. Grigaravičius

Startinės komandų sudėtys:

„Sūduva”: D. Bartkus, V. Bagdanavičius (46′ M. Kovačevič), I. Tsyvilko, M. Ugge, M. Činikas, A. Vaskela, M. Šoblinskas, V. Baranovskij, G. Russo, C. Martinez (76′ M. Grigaravičius), T. Radzinevičius (88′ M. Kardokas).

„MRU”: P. Valinčius, T. Statkevičius, E. Juška, N. Radžius, D. Arlauskis, A. Sobolis, T. Mickevičius (76′ E. Pšelenskis), E. Grigaitis (60′ G. Kulbis), M. Makutunovičius, G. Paberžis (80′ T. Miklinevičius), N. Misiuk.

Rungtynių pradžioje „Sūduvos” futbolininkai turėjo žaidybinę persvarą. Daugiau kontroliavo kamuolį, keletą kartų smūgiavo iš toli bei uždirbo kampinį, po kurio techniškai smūgiavo Maximiliano Ugge.

19 minutę Giorgio Russo skersavo kamuolį į baudos aikštelę, „MRU” gynėjai kamuolį išmušė iš baudos aikštelės. Pirmas prie kamuolio suskubo Arminas Vaskela, kuris smūgiavo iš toli, tačiau į vartus nepataikė.

Po kelių minučių pavojus kilo prie marijampoliečių vartų. Vienas iš „MRU” žaidėjų įsiveržė į baudos aikštelę ir bandė atlikti labai pavojingą perdavimą laisvam buvusiam komandos draugui, tačiau kamuolį laiku išmušė Maximiliano Ugge.

26 minutę „Sūduva” išsiveržė į priekį. Giorgio Russo iš baudos smūgio atliko gerą perdavimą į baudos aikštelę, o Maximiliano Ugge tiksliu smūgiu galava nuginklavo Povilo Valinčiaus ginamus vartus.

Pirmame kėlinyje žaidimas daugiausiai vyko vilniečių aikštės pusėje. „MRU” futbolininkai retai surengdavo pavojingus išpuolius prie „Sūduvos” vartų.

Besibaigiant kėliniui „sūduviečiai” galėjo padidinti pranašumą. Carlos Martinez sužaidė sienelę su Valentin Baranovskij ir atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur kamuolį gavo Giorgio Russo, tačiau jam nepavyko tinkamai sustabdyti kamuolio.

Po pirmo kėlinio marijampoliečiai pirmavo rezultatu 0:1.

56 rungtynių minutę po Miloš Kovačevič išmetimo iš užribio Tomas Radzinevičius atsidūrė vienas prie vilniečių vartininką, bet „Sūduvos” puolėjo smūgį atmušė patikimai sužaidęs Povilas Valinčius.

64 minutę baudos smūgį pavojingai atliko „MRU” puolėjas Gajus Kulbis. Jo smūgis iš maždaug 25 metrų sudrebino „Sūduvos” vartų virpstą.

Antrame kėlinyje žaidimas buvo lygesnis, abi komandos turėjo progų pasižymėti, tačiau jų buvo labai mažai.

86 minutę Mindaugas Grigaravičius varžovų baudos aikštelėje suklaidinęs gynėją smūgiavo tiksliai į vartų kampą ir padvigubino rezultatą.

„Sūduva” iškovojo pergalę rezultatu 0:2 ir pateko į Lietuvos futbolo federacijos taurės ketvirtfinalį.