FC “Sūduva” 2003m. laimėjo tarptautinį turnyrą Marijampolėje ( foto galerija )

Parašyta 2013.12.14

 

Šeštadienį Marijampolės “Arvi” futbolo arenoje įvyko 2003 ir 2004 metais gimusių vaikų turnyras. Kiekvienoje amžiaus gupėje žaidė po 12 komandų. Marijampolėje viešėjo pajėgios komandos  iš Lenkijos, Kaliningrado srities.

 

Šį kartą sėkmė lydėjo Manto Babiansko vadovaujamus Marijampolės futbolo centro 2003 metais gimusius vaikus. Pusfinalyje po 11 metrų baudinių įveikę Panevėžio bendraamžius jie žengė į finalą, kuriame vėlgi parodė šaltus nervus ir palaužė Balstogės “Jagiellonia” komandą.

 

Jaunesniųjų grupėje sėkmingai rungtyniavo Deivido Ramono vadovaujama 2004 metais gimusių vaikų komanda. Tiesa, jie pusfinalyje buvo priversti pripažinti Balstogės “Jagiellonia” pranašumą, o kovoje dėl trečiosios vietos pralaimėjo 11 metrų baudinių seriją Lenkijos “Rona” ekipai.

 

 

  „STIHL CUP 2013“   U-9 (2004  m.g.)

 

 

Lentelės po varžybų grupėse –             

 

A grupė: 1.“Jagellonia“ 2. FM „Ąžuolas“ 3. MFC2005 II.

B grupė: 1. „Akademia talent“ 2. Kaliningradas II 3. Suvalkija

C grupė:  1. Prienai 2“ Rona“ 3 MFC 2005

D grupė:  1. Kaliningradas 2 „Sūduva“ 3 Suvalkija II

 

Ketvirtfinalis:

„Jagellonia“-Kaliningradas II 3:1

Prienai- „Sūduva“ 0:1

„Rona“- Kaliningradas 3:2

„Ąžuolas“- „Akademia talent“ 1:3

 

Pusfinalis:

„Jagellonia“- „Sūduva“ 3:1

„Akademia talent“- „Rona“ 2:1

 

Dėl 3-4 v.:

„Sūduva“-„Rona“ 0:0  (3:4)

 

Finalas:

„Akademia talent“-„Jagellonia“ 4:0

 

Galutinė U-9 turnyrinė lenetelė

 

1.  Balstogės „Akademia Talent“      (Geriausias žaidėjas  Zuberek)

2.  Balstogės „Jagellonia“                  (Geriausias žaidėjas  Sebastian Zabocki)

3.  Elko „Rona 03“                            (Geriausias žaidėjas Mixal Mošcicki)

4.  Marijampolės FC „Sūduva“         (Geriausias žaidėjas Rokas Šnekutis)

5.  Kaliningradas                               (Geriausias žaidėjas  Jevgenij Kovalevski)

6.  Prienai                                          (Geriausias žaidėjas Reinas Batutis)

7.  Kaliningradas II                           (Geriausias žaidėjas  Matvej Koževnikov)

8.  Kauno FM“Ąžuolas“                  (Geriausias žaidėjas Nojus Grūdas)

9.  MFC 2005                                   (Geriausias žaidėjas Adomas Krivėnas)

10.  Suvalkija                                   (Geriausias žaidėjas Kajus Stankūnas)

11.  MFC II                                      ( Geriausias žaidėjas  Matas Miškinis)

12.  Suvalkija II                               (Geriausias žaidėjas  Lukas Černiauskas)

 

 

 

Turnyro rėmėjas – Mocevičiaus firma „Ginalas“

(STIHL, VIKING, FISKARS)

  „STIHL CUP 2013“   U-10 (2003  m.g.)

 

Lentelės po varžybų grupėse:

 

A grupė: 1. „SDUSHOR-5“  2. „Akademia talent“  3. Prienai

B grupė: 1. Panevėžys  2. „Jagellonia“  3. Garliava

C grupė: 1. „Tauras“ 2. „Rona“  3. Kazlų Rūda

D grupė: 1. „Sūduva“ 2. Černiachovskas  3.“Ąžuolas“

 

Ketvirtfinalis:

„SDUSHOR-5“ – „Jagellonia“  1:5

„Akademia Talent“ – Panevėžys 1:2

„Tauras“ – Černiachovskas 1:0

„Sūduva“ – Rona 1:0

 

Pusfinalis:

„Jagellonia“ – „Tauras“ 3:1

„Sūduva „- Panevėžys  1:1 (3:2)

 

Dėl 3-4 v.:

Panevėžys- „Tauras“ 2:1

 

Finalas:

„Sūduva“ – „Jagellonia“ 0:0 (2:0)

 

 

 

Galutinė U-10  turnyrinė lenetelė

 

1.Marijampolės FC“Sūduva“      (Geriausias žaidėjas Audrius Domarkas)

2. Balstogės „Jagellonia“              (Geriausias žaidėjas Jakub Orpik)

3. Panevėžio FA                           (Geriausias žaidėjas Alanas Baranauskas)

4. Kauno FM“Tauras“                  (Geriausias žaidėjas  Kipras Baguslavskis)

5. Černiachovsko „Progres“        ( Geriausias žaidėjas Dimitri Barzov)

6. Elko „Rona03“                          (Geriausias žaidėjas  Makar Blazei)

7. Kaliningrado „SDUSHOR-5“   (Geriausias žaidėjas Georgi Komovnikov)

8. Balstogės „Akademia Talent“   (Geriausias žaidėjas  Kamil)

9. Garliavos FK                             (Geriausias žaidėjas karolis Gaišatas)

10. Kauno FM“Ąžuolas“                 (Geriausias žaidėjas  Fachadas)

11. Kazlų Rūdos SC                        (Geriausias žaidėjas Lukas Strelčiūnas)

12. Prienų KKSC                            (Geriausias žaidėjas Dovydas Juodsnukis)

 

 

Turnyro rėmėjas – Mocevičiaus firma „Ginalas“

(STIHL, VIKING, FISKARS)

 


 


Generalinis rėmėjas

 

Rėmėjai

 

Kiti rėmėjai

 

Informaciniai rėmėjai