FC „Sūduva-2003” – tarptautinio turnyro nugalėtojai

Kovo 14-15 dienomis, Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos futbolo manieže, vyko tarptautinis vaikų futbolo turnyras „Spring Cup 2015”.

Turnyre varžėsi 12 komandų iš Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos. Komandose rungtyniavo 2003 metais arba vėliau gimę berniukai. Turnyro nugalėtojais tapo Manto Babiansko treniruojami Marijampolės futbolo centro auklėtiniai, kurie grupės varžybose įveikė Bialystoko „Jagellonia”, Garliavos FK, sužaidė lygiosiomis 0:0 su Kauno FM „Tauru” ir 1:1 su Vilniaus FM. Turnyro pusfinalyje marijampoliečiai rezultatu 1:0 įveikė Suvalkų „Wigry” ir finale po baudinių serijos pranoko Kauno FM „Taurą” 3:2.

Komandos kapitonas Ernestas Burdzilauskas išrinktas geriausiu komandos žaidėju turnyre, Eimantas Dzinga pripažintas geriausiu turnyro gynėju. Turnyro nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais ir rėmėjų dovanomis.

Nugalėtojų komandą atstovavo: Norbertas Vaitekūnas, Domas Sinkevičius, Domantas Alaburda, Augustinas Akelis, Naglis Račkelis, Patrikas Ignatavičius, Lukas Vaickelionis, Kajus Švedas, Andrius Pucėta, Titas Buzas, Kajus Micevičius, Tautvydas Burdzilauskas.

IMG_5044 IMG_5056 IMG_5071 IMG_5085 IMG_5093 IMG_5105 IMG_5127 IMG_5128 IMG_5139 IMG_5199