Kovingose rungtynėse Šiauliuose – trečioji pergalė iš eilės

Šiaulių „Šiauliai” 0-2 Marijampolės „Sūduva”

90′ [0-2] M. Ugge

Startinės komandų sudėtys:

„Šiauliai”: P. Valinčius, V. Gašpuitis, T. Rapalavičius, E. Jasaitis, M. Ivanov, D. Medžiaušis, E. Pilypas, D. Šešplaukis (86′ J. Petravičius), M. Vorobjovas (84′ R. Leketas), R. Radavičius (0′ S. Jurgilas), E. Tamulevičius.

„Sūduva”: D. Bartkus, M. Živkovič, N. Prebiračevič, M. Ugge, V. Slavickas, N. Jamak, A. Vaskela (46′ K. Laukžemis), A. Kecap, E. Veliulis (80′ V. Baranovskij), K. Chvedukas (81′ M. Šoblinskas), T. Radzinevičius.

Dar neprasidėjus rungtynėms „Šiaulių” gynėjas Ramūnas Radavičius patyrė traumą. Dėl šios priežasties saulės miesto ekipa atliko „nulinį” keitimą ir į aikštę išleido Simoną Jurgilą.

Viso pirmojo kėlinio metu iniciatyva priklausė „Sūduvai”, kuri nuolat kontroliavo kamuolį „Šiaulių” aikštės pusėje. Didžioji dalis atakų vyko kairiuoju kraštu, kuriame dėl traumos nebuvo „Šiaulių” kapitono Ramūno Radavičiaus.

9-ąją dvikovos minutę Ernestas Veliulis gavo perdavimą dešiniajame atakos krašte, suklaidino „Šiaulių” gynėją Ernestą Pilypą ir prasmūgiavo iš maždaug 20 metrų atstumo, tačiau netiksliai. Po kelių minučių tas pats E. Veliulis atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, kur nuo oponento pabėgęs Tomas Radzinevičius galva smūgiavo šalia vartų.

24-ąją rungtynių minutę Marko Živkovičius atliko aštrų perdavimą į baudos aikštelę kertančiam Karoliui Chvedukui, kuris vienu lietimu bandė uždaryti komandos draugo perdavimą, tačiau Povilas Valinčius pavojų likvidavo.

Kėlinio pabaigoje „Šiaulių” vartams pagrasinti suspėjo T. Radzinevičius, iš toli smūgiavęs Maximiliano Ugge bei laimę kaire koja pabandęs Admiras Kecapas, tačiau saulės mieto komandos vartai išliko sausi. Po pirmojo kėlinio rezultatas išliko lygus – 0:0.

49 minutę puikią progą išsiveržti į priekį turėjo „Sūduva”. T. Radzinevičius perdavė kamuolį į baudos aikštelę kertančiam Admirui Kecapui, kuris įsiveržęs į baudos aikštelę „atmetė” kamuolį į atgal Ernestui Veliuliui, tačiau iš dėkingos situacijos smūgiavęs „sūduvietis” buvo labai netikslus.

72 minutę „Sūduvos” pastangos puolime davė vaisių. Kairiame atakos krašte tolimą perdavimą gavo Admiras Kecapas, kuris besiverždamas į baudos aikštelę suklaidino du varžovų gynėjus ir stipriu smūgiu į artimą vartų kampą nuginklavo Povilą Valinčių.

Po poros minučių dar kart pavojingai smūgiavo A. Kecapas. Po keitimo aikštėje pasirodęs Karolis Laukžemis iš dešiniojo atakos krašto perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kurioje A. Kecapas vienu lietimu smūgiavo į vartus, tačiau šį kartą legionieriui pritrūko tikslumo.

80 minutę rezultatą įtvirtinti galėjo Karolis Laukžemis, tačiau puolėjo smūgis kaire koja praskriejo visai šalia vartų virpsto. Po kelių minučių K. Laukžemiui ir vėl pritrūko sėkmės, kuomet išbėgęs vienas prieš vartininką vėl smūgiavo netiksliai.

Iki rungtynių pabaigos likus maždaug aštuonioms minutėms po susidūrimo su varžovu ant žemės nesėkmingai nusileido Nikola Prebiračevičius, kuris po šio susidūrimo buvo išgabentas į ligoninę.

Likę dešimtyje marijampoliečiai sugebėjo padvigubinti rezultatą, kuomet 90 susitikimo minutę po kampinio galva rezultatą įtvirtino gynėjas Maximiliano Ugge.

Marijampolės „Sūduva” atkakliose rungtynėse palaužė „Šiaulius” ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

IMG_9878 IMG_9880 IMG_9890 IMG_9895 IMG_9902 IMG_9907 IMG_9911 IMG_9938 IMG_9946 IMG_9967 IMG_9972 IMG_9980 IMG_9995 IMG_9996