Dublerių rungtynės Šiauliuose baigėsi kovingomis lygiosiomis

1′ [1-0]

8′ [2-0]

10′ [3-0]

11′ [3-1] E. Puzara

18′ [3-2] M. Radzevičius

28′ [3-3] M. Kardokas

85′ [3-4] E. Puzara

90′ [4-4]

Marijampolės „Sūduvos” dublerių startinė sudėtis: J. Popiera, D. Isoda, D. Antanavičius (61′ E. Žukauskas), E. Ulevičius, T. Klimavičius, P. Kiselevskis (51′ I. Mekhrabov), E. Puzara, M. Kardokas, Ž. Antanavičius (36′ E. Cikanavičius), M. Radzevičius, E. Dubickas.

Pirmasis kėlinys prasidėjo įvarčių lietumi. Jau pirmąją rungtynių minutę krito įvartis į „Sūduvos” dublerių vartus. Po tolimo smūgio kamuolys slysta iš vartininko Justino Popieros rankų ir atsiduria vartų tinkle.

8 minutę po sumaišties „Sūduvos” dublerių baudos aikštelėje šiauliečių žaidėjas pasiutė kamuolį į vartų tinklą, o jau po poros minučių krito dar vienas įvartis į „Sūduvos-2” vartus.

Po greitai praleistų trijų įvarčių marijampoliečiai pabudo iš šalto dušo. 11 minutę Edvinas Puzara gražiu smūgiu permetė kamuolį per vartininką ir sušvelnino rezultatą.

18 minutę Mangirdas Radzevičius „uždarė” komandos draugo skersuotą perdavimą ir įmušė įvartį.

Jau po dešimties minučių marijampoliečiai išlygino rezultatą. Taip padarė tiksliai smūgiavęs dublerių puolėjas Markas Kardokas.

Žaidžiant dideliame karštyje abi komandos nestokojo klaidų. Pirmąjam kėliniui artėjant į pabaigą, „Šiaulių-2” ekipa turėjo dar keleta progų įvarčiui pasiekti, bet marijampoliečius gelbėjo vartininkas.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 3:3.

Antrame kėlinyje vyravo vangesnis žaidimas, abi komandos turėjo vos po keletą progų įvarčiui įmušti, bet rungtynėms artėjant link pabaigos Edvinas Puzara dar vienu technišku smūgiu nuginklavo „Šiaulių” dublerių vartininką, tačiau pranašumo išsaugoti nepavyko. Šiauliečiai rezultatą išlygino vos po 5 minučių.

Rungtynės baigėsi rezultatyviu ir lygiu rezultatu 4:4.