Emocingose rungtynėse su „Banga“ pasidalinta po tašką

Per A lygos 11 turo rungtynes Marijampolės „Sūduva“ namie su Gargždų „Banga“ sužaidė lygiosiomis 0:0.

Rungtynės pasižymėjo didelėmis aistromis, kurios kilo po marijampoliečiams rodytų įspėjimų. Viskas baigėsi tuo, kad rungtynes „Sūduva“ baigė turėdama 8 žaidėjus – raudonosios kortelės buvo parodytos Thomasui Salamonui, Danieliui Offenbacheriui, Valerijui Šabalai ir ant atsarginių žaidėjų suolo buvusiam Ignui Plūkui.

Be to, geltonąsias korteles prieš save išvyko Ivanas Kardumas, Andro Švrljuga, Povilas Leimonas, Aleksandaras Živanovičius, Ivanas Hladikas, Glebas Kluškinas ir vyr. trenerio asistentas Eivinas Černiauskas.Šį sezoną „Sūduvai“ A lygoje beliko sužaisti 4 namų rungtynes! Тrejos iš jų – jau visai netrukus, o dėl leidžiamo žiūrovų skaičiaus ribojimo bilietų bus galima įsigyti labai ribotą kiekį. Kviečiame pasirūpinti savo vietomis jau dabar!

⚽️2020-08-02 17:00 „Sūduva“ – „Panevėžys“

⚽️2020-08-12 19:00 „Sūduva“ – „Žalgiris“Nepaisant to, „Sūduva“ galėjo ne tik išsaugoti lygų rezultatą, bet ir išplėšti pergalę. Bene geriausią progą mūsiškiai turėjo antrajame kėlinyje, kai „Bangą“ po Andro Švrljugos smūgio į vartų kampą išgelbėjo vartininkas Ignas Driomovas.

Po šių rungtynių „Sūduva“ išsaugojo A lygos lyderės poziciją (26 taškai), tačiau antrąją vietą užimantis Vilniaus „Žalgiris“ sumažino atsilikimą iki 3 taškų.

12 turo rungtynes „Sūduva“ žais liepos 28 d. 20 val. Vilniuje su „Riteriais“.