Panevėžyje – apmaudžios lygiosios

Panevėžio futbolo akademijos stadionas

Rungtynių teisėjas – Nerijus Dunauskas

Panevėžio „Ekranas” 2 – 2 Marijampolės „Sūduva”

20′ [ 0 – 1 ] Rafael Ledesma

35′ [ 1 – 1 ] Igors Kozlovs

44′ [ 1 – 2 ] Nerijus Valskis

90+3′ [ 2 – 2 ] Vitalijus Kavaliauskas

„Ekranas”: T.Kauneckas, O.Reyes ( 46′ F.De Abreu ), R.Pilotas, G.Tomkevičius, V.Slavickas, D.Petrauskas, I.Kozlovs, A.Kučys, E.Varnas, V.Kavaliauskas, U.Umeh ( 46′ A.Buinickij ).

„Sūduva”: P.Davidovs, V.Bagdanavičius, M.Ugge, N.Radžius, P.Leimonas, P.Bašič, K.Chvedukas, N.Valskis, R.Ledesma, A.Brokas, M.Kdouh ( 46′ R.Xin ).

Rungtynių pradžioje teritorinę persvarą turėjo aikštės šeimininkai.  Nenuostabu, kad pirmąją realią progą įmušti sukūrė butent panevėžiečiai. Gynėjas Giedrius Tomkevičius po kampinio galva iš neblogos padėties smūgiavo į „Sūduvos” vartus, bet kamuolys praskriejo šalia vartų virpsto.

20 susitikimo minutę pavojingą „Sūduvos” greitą ataką pradėjo Karolis Chvedukas. Jis perdavė kamuolį Rafaeliui Ledesmai, kuris  techniškai sužaidę varžovų baudos aikštelėje ir smūgiu į tolimąjį kampą „nuginklavo” Tadą Kaunecką.

Įvartį praleidę Lietuvos čempionai ir toliau ilgiau kontroliavo kamuolį bei stengėsi kurti pavojų prie „Sūduvos” vartų. Panevėžiečiai atakas dažniausiai rengdavo dešiniuoju kraštu.

„Ekranas” rezultatą išlyginti sugebėjo 35 mačo minutę. Tai labai gražiu smūgiu iš maždaug 25 metrų padarė latvis Igors Kozlovs.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje marijampoliečiai vėl persvėrė rezultatą savo naudai. R.Ledesma atlikdamas baudos smūgį perdavė kamuolį link šeimininkų vartų. Nerijus Valskis galva smūgiavo į vartus, o kamuolys nuo Povilo Leimono įskriejo į „Ekrano” vartus. Taigi „Sūduva” pertrauką pasitiko pirmaudama rezultatu 2-1.

Po petraukos panevėžiečiai tęsė savo atakas, o „Sūduva” stengėsi drausmingai gintis. Marijampolės klubas palūžo pačioje runtynių pabaigoje. Teisėjui pridėjus penkias minutes ir „Ekranui” keliant vieną iš savo kampinių Vitalijus Kavaliauskas iš keleto metrų smūgiu galva „sušaudė” puikias rungtynes sužaidusį Pavelą Davidovą