EJL kovos: ne visi keliai grįsti pergalėmis

Apie pergales visuomet lengviau rašyti nei apie pralaimėjimus. Bet sporte šie abu rezuiltatai dažnai eina greta, tarsi dvi gyvenimo pusės. Taip jau gavosi, kad praeituose EJL čempionatų turuose abi mūsų komandos paliko aikštę nuleidę galvas. Na , bet pralaimėjimai grūdina ir moko, tereikia padaryti teisingas išvadas.

Tuo labiau, kad jau šį antradienį, gegužės 30-ą dieną mūsiškiams bus proga reabilituotis savų žiūrovų akivaizdoje.

O dabar – apie tą „juodąjį“ marijampoliečiams savaitgalį. „Sūduva“ U-17 viešėjo Vilniuje, kur susitiko su „Žalgirio“ U-17 vienuolike. Vilniečiai visiškai netoli mūsiškių turnyrinėje lentelėje, tad kovos laukta atkaklios. Ji tokia ir vyko, bet finalinis teisėjo švilpukas paskelbė šeimininkų pergalę rezultatu 2:1(2:0). Marijampoliečių gretose pasižymėjo po keitimo antrajame kėlinyje pasirodęs Mantas Sazonas.

Algimantas Dvareckas pripažino, jog sužaistas ne pats sėkmingiausias susitikimas: „Ne pačios geriausios rungtynės. Tai lėmė gal ir tai, jog neturėjome dviejų pagrindo žaidėjų. Pirmajame kėlinyje geriau žaidė varžovai, tai ir atsispindėjo rezultate. Antrą kelinį stengėmės išlyginti rezultatą, tačiau įmušėme tik vieną įvartį. Pralaimėjome, tačiau ruošiamės sekančiam turui. Turime ištaisyti klaidas ir pasiekti pergalę“.

„Sūduva“ U-17 sudėtis:  J.Bieliauskas, D.Urbonavičius, E.Galeckas, K.Skamarakas ,L.Zingertas, P.Kuconis(59 min.I.Botyrius) , Ž.Pečkys, M.Rutkauskas, D.Omilevičius(66 min. M.Sazonas), L.Valukonis(41 min. A.Asijavičius), A.Zagurskas.

Šiuo metu „Sūduva“ U-17 yra trečioje turnyrinės lentelės vietoje, pergalės atveju kiltume į antrąją.

EJL U-17 čempionato statistiką galite rasti čia:

Galkima buvo numanyti, kad „Sūduva“ U-19 viešnagė Gargžduose bus nelengva. Vietos „Bangos“ jaunimas šiame sezone rimtai kaunasi dėl lygos lyderių pozicijų, o marijampoliečiams koją kišo ir trumpas atsarginių žaidėjų suolelis, kurį, be abejo, įtakojo ir raudonų kortelių „virusas“ praeitame ture.

Šį kartą „Banga“ U-19 buvo stipresnė ir pasiekė triuškinančią pergalę rezultatu 5:1(2:0). „Sūduvos“ jaunimui garbės įvartį paskutinę rungtynių minutę pelnė Linas Ovčinikovas. Beje, vėl neišvengėme raudonos kortelės, ja buvo nubaustas Armminas Bružas.

„Sūduva“ U-19 sudėtis:  A.Galinskas, G.Jankevičius, A.Jankevičius(53 min. R.Švabauskas), D.Zaveckas, D.Šliokaitis, J.Povilaitis(67 min.R.Domarkas), K.Žukauskas, L.Ovčinikovas, D.Kazlauskas, A.Česaitis, A.Bružas.

Po pralaimėjimo Gargžduose „Sūduva“ U-19 smuktelėjo į šeštą turnyrinės lentelės vietą.

EJL U-19 čempionato statistiką galite rasti čia:

Antradienį, gegužės 30 dieną išmėginsime jėgas su alytiškiais. 16:30 val. aikštėn išbėgs „Sūduva“ U-19 ir FA „Dainava“ U-19 ekipos. 18:30 val. Rungtynes pradės jaunesnieji, U-17 komandos.

Geriausias vaisas po pralaimėjimų – pergalės. Palinkėsime, kad marijampoliečiai vėl atrastų laimėjimų receptus.