E. Černiauskas: „Klaipėdiečių naujokai pagyvino žaidimą“

Marijampolės „Sūduva“ šiandien 19 val. Klaipėdoje per A lygos 23 turo rungtynes stos į kovą su vietos „Atlantu“.

„Sūduva“ Lietuvos čempionate per 18 rungtynių surinko 45 taškus ir šiuo metu užima antrąją vietą. Pirmauja 52 taškus po 21 mačo turintis Vilniaus „Žalgiris“.

„Atlantas“ per 22 turus sukaupė 19 taškų ir užimą 6 vietą.

Šios dienos rungtynės bus jau ketvirtasis tarpusavio mačas Marijampolės ir Klaipėdos komandoms. Sezono pradžioje išvykoje „Sūduva“ nugalėjo 5:0, vėliau namie šventė pergales 4:0 ir 4:1. Per pastarąsias rungtynes „Atlantas“ sugebėjo išvykoje po pirmojo kėlinio pirmauti 1:0.

Per vasaros pertrauką uostamiesčio ekipa gana stipriai pasikeitė ir tapo visiems besipriešinančia vienuolike.

„Klaipėdos komanda yra kovinga, su ja visuomet sunku žaisti išvykoje, – sakė „Sūduvos“ vyriausiojo trenerio Vladimiro Čeburino asistentas Eivinas Černiauskas. – „Atlantas“ vasarą pasipildė keletu naujų žaidėjų, jie gerokai pagyvino komandos žaidimą puolant.“

Treneris taip pat išskyrė drausmingą klaipėdiečių žaidimą.

„Mūsų varžovai pasižymi kompaktiška, drausminga gynyba, praradę kamuolį „Atlanto“ futbolininkai iš karto grįžta į savo pozicijas“, – teigė E. Černiauskas.

Rungtynės Klaipėdoje šiandien prasidės 19 val. Jas bus galima stebėti tiesiogiai per „Delfi TV“.

Kitos „Sūduvos“ rungtynės vyks Marijampolėje antradienį (pradžia – 18.30 val.). Tai bus SHARP LFF taurės turnyro pusfinalio mačas su Vilniaus „Žalgiriu“.  Futbolo gerbėjai jau gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt tinklalapyje ir kasose (Marijampolėje: MAXIMA XXX informacijos skyrius, V. Kudirkos g. 3; MAXIMA XX informacijos skyrius, Bažnyčios g. 38).

Iš anksto įsigyjami bilietai kainuoja tik 2-5 eurus (senjorams, moksleiviams, studentams, neįgaliesiems taikomos nuolaidos), rungtynių dieną jie kainuos 5-7 eurus, o nuolaidos taikomos nebus.

ĮSIGYKITE BILIETĄ Į LIETUVOS DERBĮ DABAR!

Vaikai iki 12 metų imtinai į rungtynes įleidžiami nemokamai (būtina turėti amžių įrodantį dokumentą).

Dėl platesnės informacijos apie bilietus kviečiame kreiptis tel. 8 615 47755.