Tauragės „Tauras-2“ 2 – 2 Marijampolės „Sūduva-2“

9‘ [ 0 – 1 ] Gytis Urba

13‘ [ 0 – 2 ] Armandas Breivė

32‘ [ 1 – 2 ] Justas Rimkus

41‘ [ 2 – 2 ] Simonas Babilius

„Tauras-2“: E.Gertmonas, E.Savickas, V.Balsys, I.Tvalavadze, A.Midvikas, T.Juknius, S.Babilius, D.Norkus, J.Rimkus, G.Bedzoidze, E.Bajorinas.

„Sūduva-2“: J.Popiera, G.Urba, P.Daukša, S.Veverskis, D.Tumosa, P.Kiselevskis, T.Lekeckas, T.Klimavičius, T.Balde, K.Strolys, A.Breivė.

Marijampolės „Sūduvos“ dublerių komanda šiandien, gegužės 12 dieną, išvykoje susitiko su Tauragės „Tauras-2“ ekipa.

„Sūduvos“ jaunimas sėkmingai pradėjo rungtynes ir pelnė du greitus įvarčius. 9 – ąją minutę pasižymėjo Gytis Urba, o po keleto minučių Armandas Breivė.

Tiesa, „Sūduva-2“ prieš pertrauką praleido du atsakomuosius varžovų įvarčius. Pasižymėti sugebėjo Justas Rimkus bei Simonas Babilius.

Antrajame kėlinyje įvarčių įmušta nebuvo ir susitikimas baigėsi lygiosiomis 2-2.