„Sūduva-2” šventė pirmąją pergalę

Marijampolės „Sūduvos” dublerių komanda Šiauliuose iškovojo pirmąją šiame sezone. Marijampoliečiai savo pranašumą įrodė dėka Audriaus Broko 26 minutę įmušto įvarčio.

Šiaulių dirbtinės dangos stadionas

Rungtynių teisėjas – Mindaugas Jackus

„Šiauliai-2” 0 – 1 „Sūduva-2”

26′ [ 0 – 1 ] Audrius Brokas

„Sūduva-2” startinė sudėtis:  D.Bartkus ( 46′ D.Lastauskas ), D.Tumosa, A.Černius, A.Kulikauskas, V.Bagdanavičius, S.Veverskis, G.Matulevičius, K.Strolys, A.Breivė, A.Brokas, M.Kardokas.

„Šiauliai-2”: P.Pocius, T.Rapalavičius, V.Gašpuitis, J.Raziūnas, M.Grigutis. K.Kaušas, R.Leščius, A.Mika, T.Birškys, M.Lisiecki, M.Vorobjovas.

Kaip ir pagrindinių komandų dvikovoje, rungtynių pradžioje aikštėje vyko atkakli kova. Pirmajame kėlinyje žaidimas buvo apylygis, tačiau „Sūduva-2” sugebėjo išnaudoti savo susikurtą progą. 26 mačo minutę nesusikalbėjus „Šiauliai-2” vartininkui ir gynėjui tarp jų įsiterpė Audrius Brokas, perėmė kamuolį ir pasiuntė jį į vartų tinklą. Įdomu, kad perdavimą link A.Broko atliko Marijampolės komandos vartininkas Džiugas Bartkus.

Marijampoliečiai atakoje atrodė aštriau už savo varžovus, nors teritorinės persvaros neturėjo.

Antrojo kėlinio pradžioje „Sūduva-2” turėjo gerą galimybę pasižymėti. Vienas prieš varžovų vartininką išbėgo Karolis Strolys, tačiau suskubęs gynėjas suspėjo ištaisyti savo klaidą ir blokavo „Sūduva-2” saugo smūgį.

Rungtynių pabaigoje žaidimo tempas kiek sumažėjo, komandoms nepavyko sukurti daug progų pasižymėti. Taigi susitikimas baigėsi minimalia „Sūduvos” dublerių pergale 1-0.