Dubleriai nusileido I lygos komandai

IMG_6539  Marijampolės „Sūduvos“ dublerių komanda sužaidė draugiškas rungtynes su I lygoje rungtyniaujančia „Žalgiris-3“ komanda. Susitikimas baigėsi solidžia svečių pergale rezultatu 1-3.

„Arvi“ futbolo arena
Marijampolės „Sūduva-2“ 1 – 3  Vilniaus „Žalgiris-3“
36‘ [ 0 – 1 ] Edvinas Baniulis
38‘ [ 1 – 1 ] Arnas Kulikauskas
54‘ [ 1 – 2 ] Aleksandras Osetrovas
76‘ [ 1 – 3 ] Aurimas Tručinskas

„Sūduva-2“: D.Lastauskas,  A.Černius, A.Kulikauskas, D.Isoda, D.Tumosa, G.Judickas, K.Strolys ( 72‘ M.Kardokas ), G.Matulevičius, E.Puzara ( 80‘ P.Kiselevskis ), A.Breivė, M.Kardokas ( 67‘ S.Veverskis ).

Pirmiejį įvartį šiose rungtynėse įmušė žaidybinę persvarą turėję žalgiriečiai. Pasižymėti sugebėjo Edvinas Baniulis. Netrukus po šio epizodo „Sūduva-2“ sugebėjo atstatyti pusiausvyrą. Po Gabrieliaus Judicko pakelto kampinio pasižymėjo Arnas Kulikauskas.

Po pertraukos įvarčius mušė tik „Žalgiris-3“ ekipos žaidėjai. 54 minutę gražiu baudos smūgiu pasižymėjo futbolininkas Aleksandras Osetrovas.
Intrigą šiame mače perpus sumažino 76 minutę įmuštas trečiasis svečių įvartis, kurio autorius buvo Aurimas Tručinskas.
Per likusį laiką marijampoliečiams nepavyko sušvelninti rezultato ir mačas baigėsi „Žalgiris-3“ komandos pergale.