Draugiškų rungtynių ciklas pradėtas pergale

„Arvi” futbolo arenos maniežas

Marijampolės „Sūduva” 3–0 Kazlų Rūdos „Šilas”

6′ [1-0] K. Chvedukas

28′ [2-0] P. Kiselevskis

85′ [3-0] A. Brokas

Startinė „Sūduvos” komandos sudėtis: K. Timofejevas, V. Bagdanavičius (83′ D. Isoda), I. Tsivylko (46′ K. Gusočenko), M. Ugge, M. Kovačevič, A. Vaskela, P. Kiselevskis (46′ M. Šoblinskas), K. Chvedukas, M. Grigaravičius (46′ A. Brokas), C. Martinez (83′ M. Radzevičius), T. Radzinevičius (51′ E. Tamulevičius).

Pirmos 2015 metų marijampoliečių draugiškos rungtynės susiklostė sėkmingai. Rungtynes prieš Kazlų Rūdos „Šilą” „sūduviečiai” pradėjo susikaupę, komanda demonstravo ramų žaidimą, nuolat kontroliavo kamuolį.

Pirmąjį komandos įvartį 6 rungtynių minutę pelnė Karolis Chvedukas, kuris po komandos draugo perdavimo iš aikštės vidurio atsidūrė vienas prieš vartininką ir pasiuntė kamuolį į tinklą.

Pelnę įvartį marijampoliečiai ir toliau demonstravo tokį patį pozicinį, trumpais perdavimais paremtą futbolą.

Antrasis įvartis į „Šilo“ vartus krito 28 minutę. Po gražios pozicinės atakos vienas prieš vartininką atsidūręs saugas Povilas Kiselevskis nepaliko vilčių varžovų vartų sargui ir pelnė antrąjį komandos įvartį.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką įvarčių pelnyti nepavyko, nors pavojingai iš toli smūgiavo Carlos Martinez, tačiau legionieriaus smūgis skriejo virš vartų, o Tomo Radzinevičiaus tolimą smūgį vartininkas nukreipė už galinės linijos.

Antrame kėlinyje įvyko nemažai pasikeitimų komandos sudėtyje. Aikštėje pasirodė po užsitęsusios traumos atsigaunantis Audrius Brokas. Būtent šis saugas antrame kėlinyje turėjo keletą progų pelnyti įvartį. 85 minutę stipriu smūgiu iš baudos aikštelės A. Brokas vieną iš turėtų progų realizavo ir pelnė trečiąjį komandos įvartį šios dienos rungtynėse.

Rungtynėms artėjant link pabaigos kilo pavojus ir „Sūduvos“ vartams. „Šilo“ saugo Andrius Urbšio atliktas baudos smūgis skriejo virš „Sūduvos“ žaidėjų „sienelės“, tačiau į šį smūgį puikiai sureagavo šiandien vartus gynęs Kornelijus Timofejevas.

Susitikimas tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Kazlų Rūdos „Šilo“ baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 3:0.

Kitas draugiškas rungtynes Marijampolės „Sūduva” „Arvi” futbolo arenos manieže žais sausio 31 dieną prieš Suvalkų „Wigry” ekipą.