Draugiškose rungtynėse tarp „Sūduvos“ ir „Šilo“ nugalėtojas neišaiškėjo

„Arvi“ futbolo arenos maniežas

Marijampolės „Sūduva“ 1-1 Kazlų Rūdos „Šilas“

77’ [1-0] E. Veliulis

82’ [1-1] R. Beniušis

Marijampolės ekipos sudėtis šiose rungtynėse: I. Kardum, K. Laukžemis (40‘ E. Veliulis), D. Isoda, V. Slavickas, P. Janušauskas (37’ O. Verbickas), D. Galkevičius, P. Leimonas, M. Altiparmakovski (62’ J. Cortes), M. Činikas (54’ A. Švrljuga), G. Matulevičius (59’ D. Antanavičius),  T. Paulikas (61’ R. Vėževičius).

Draugiškose rungtynėse tarp „Sūduvos“ ir „Šilo“ nugalėtojas neišaiškėjo. Mačas baigėsi rezultatu 1:1, nors po E. Veliulio įvarčio Marijampolės ekipa pirmavo, tačiau debiutui „Smscredit.lt A lygai“ besiruošiantys svečiai sugebėjo rezultatą išlyginti.

Pačioje susitikimo pradžioje suklydus „Šilo“ gynėjams pavojus kilo prie svečių vartų. Kamuolį perėmęs „Sūduvos“ puolėjas K. Laukžemis įsiveržė į baudos aikštelę ir po kontakto su gynėju krito, tačiau rungtynių teisėjo švilpukas tylėjo ir 11 metrų baudinys nebuvo skirtas.

Jau įpusėjus kėliniui pavojingu išpuoliu pasižymėjo „Šilo“ krašto saugas A. Raginis. Pastarasis dešiniajame krašte gavo kamuolį, jį susistabdęs „kirto“ į vidurį ir stipriai smūgiavo kaire koja. Tačiau saugui kiek pritrūko tikslumo ir kamuolys pralėkė greta vartų virpsto.

Vos po kelių minučių tolimu smūgiu iš panašaus atstumo atsakė ir „sūduvietis“ G. Matulevičius, smūgis iš maždaug 20 metrų atstumo praskriejo šalia viršutinio vartų kampo.

Pirmomis antrojo kėlinio minutėmis „Sūduvos“ gynėjų klaidą įvarčių paversti galėjo „Šilo“ saugas A. Brokas. Šis perėmė kamuolį marijampoliečių aikštės pusėje ir mėgino smūgiuoti įsiveržęs į baudos aikštelę, tačiau pasiaukojančiai sužaidęs G. Matulevičius slysdamas blokavo stiprų smūgį.

54 minutę po keitimo aikštėje pasirodęs „Šilo“ puolėjas R. Beniušis vos išbėgęs į aikštę komandos draugui sukūrė gerą šansą įvarčiui pasiekti. Po tolimo perdavimo „Sūduvos“ baudos aikštelės prieigose buvęs R. Beniušis galva „numetė“ kamuolį E. Grigaičiui, tačiau šio smūgį iš maždaug 15 metrų atstumo sugavo užtikrintai žaidęs Marijampolės ekipos vartininkas I. Kardumas.

62 mačo minutę puikios progos išvesti į priekį neišnaudojo „Sūduvos“ naujokas M. Artiparmarovski, kuris baudos aikštelės prieigose gavęs kamuolį, niekieno netrukdomas mėgino „perkelti“ kamuolį virš varžovų vartininko, tačiau buvo netikslus ir kamuolys pralėkė virš „Šilo“ vartų.

Antrame kėlinyje „Sūduvos“ futbolininkai rungtyniavo gyviau, dažnai spaudė varžovus bei kontroliavo žaidimo eigą.

Spaudimas 77 minutę davė savo. Po perdavimą dešiniajame krašte gavęs peržiūroje dalyvaujantis legionierius iš Kolumbijos J. Cortes pamatė į vartininko aikštelę kertantį E. Veliulį, kuriam beliko pasiųsti kamuolį į tuščius vartus.

81 minutę puikų perdavimą baudos aikštelėje buvusiam R. Beniušiui atliko A. Račkus, tačiau pavojingą „Šilo“ puolėjo mėginimą galva sugavo I. Kardumas.

„Sūduva“ pirmavo neilgai. Savo meistriškumą pademonstavo patyręs „Šilo“ puolėjas R. Beniušis. 82 minutę jis vienu lietimu uždavė perdavimą iš kairiojo krašto ir išlygino rezultatą.