Dublerių dvikovoje – atkaklios lygiosios

Marijampolės „Arvi” futbolo arenos treniruočių aikštynas

Rungtynių teisėjas – Gediminas Macevičius

Alytaus „Dainava-2” – Marijampolės „Sūduva-2”

25′ [ 1 – 0 ] Kęstutis Balčiūnas

32′ [ 1 – 1 ] Audrius Brokas ( 11m. )

55′ [ 2 – 1 ] Kęstutis Balčiūnas

63′ [ 2 – 2 ] Mangirdas Radzevičius

70′ [ 2 – 3 ] Armandas Breivė

89′ [ 3 – 3 ] Povilas Kalimavičius

„Sūduva-2”:  J.Popiera, V.Lasevičius, G.Urba, K.Strolys, T.Snapkauskas, E.Cikanavičius, M.Radzevičius, T.Klimavičius, E.Puzara, A.Brokas, A.Breivė.

Rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos” ir Alytaus „Dainavos” antrųjų dublerių vyko Marijampolėje, nors formalūs aikštės šeimininkai buvo Alytaus futbolininkai.

Nuo pat pirmųjų minučių aikštėje buvo akivaizdu, kad tai bus lygių varžovų dvikova. Komandos apsikeitė keletu pavojinų išpuolių.

Pirmieji pasižymėti sugebėjo Alytaus futbolininkai. Tai kėlinio viduryje padarė puolėjas Kęstutis Balčiūnas. „Sūduva-2” išlyginti rezultatą sugebėjo sužaidus 32 minutęs. Audrius Brokas aštriai įsiveržė į baudos aikštelę ir išprovokavo varžovo pražangą. Uždirbtą 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo pats A.Brokas.

Antrajame rungtynių kėlinyje „Sūduvos” futbolininkai pasižymėjo dukart, tačiau pirmieji ir paskutiniai pasižymėjo svečiai. 55 rungtynių minutę Justinas Popiera atrėmė pavojingą smūgį iš aštraus kampo, bet atmušė kamuolį tiesiai į baudos aikštelės vidurį, kur stovėjęs K.Balčiūnas nesunkiai nukreipė jį į vartus.

Rezultatą išlyginti marijampoliečiams pavyko 63 mačo minutę, kai kamuolį į vartus po Audriaus Broko pakelto baudos smūgio nukreipė saugas Mangirdas Radzevičius.

Dar vieną kartą A.Brokas sublizgėjo 70 – ąją minutę, kai atliko puikų perdavimą iš kairės link tolimojo virpsto, kur buvęs Armandas Breivė tiksliai smūgiavo į vartus ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai.

Kai pergalė jau atrodė ranka pasiekiama, 89 – ąją rungtynių minutę „Dainava-2” surengė tikslią ataką, kurios smaigalyje atsidūręs Povilas Kalimavičius iš keleto metrų atstumo nukreipė kamuolį į vartus.

Taigi atkakli kova tarp Marijampolės ir Alytaus jaunimo baigėsi lygiosiomis 3-3. Po šio turo kovų „Sūduva-2” išliks penktoje dublerių čempionato vietoje.

IMG_9764 (800x533) IMG_9766 (800x533) IMG_9769 (800x533) IMG_9772 (800x533) IMG_9774 (800x533) IMG_9775 (800x533) IMG_9777 (800x533) IMG_9778 (800x533)