D.Lastauskas: „Pergalės norės abi komandos“

D.Lastauskas: „Pergalės norės abi komandos“

Marijampolės „Sūduva“ sekmadienį 14 val. 55 min. savo futbolo arenos manieže pradės paskutiniąsias 2023 metų sezono rungtynes. Marijampoliečių varžovais bus dėl išlikimo lygoje kovojantys ir paskutinę galimybę išsigelbėti turėsiantys Vilniaus „Riteriai“.

„Sūduva“ po 35 turų savo sąskaitoje turi 35 taškus ir šiuo metu užima 7-ąją vietą. Pergalė marijampoliečiams galbūt leistų pakilti į 6-ąją poziciją.

Tuo metu tik 22 taškus sukaupę „Riteriai“ yra dešimti ir nuo laipteliu aukščiau esančio Telšių „Džiugo“ atsilieka 2 taškais. Jei vilniečiai laimėtų, o telšiškiai savo sekmadienio rungtynes Panevėžyje pralaimėtų, komandos susikeistų vietomis.

„Sūduvos“ ir „Riterių“ šio sezono tarpusavio kovose – lygybė. Balandžio 18 d. vilniečiai namie laimėjo 1:0, birželio 10-osios rungtynės Marijampolėje baigėsi 0:0, o rugpjūčio 18 d. Vilniuje 2:1 nugalėjo „Sūduva“.

„Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas prieš paskutiniąsias sezono rungtynes sako, kad komandai jos yra svarbios – būtina siekti pergalės, jei ji gali leisti pakilti turnyro lentelėje laipteliu aukščiau.

„Po ilgo sezono atėjo paskutinės rungtynės, atvyksta itin motyvuotas varžovas, kuriam šios rungtynės reikš labai daug. Koks sunkus sezonas „Riteriams“ bebūtų, pastaruoju metu komanda yra gerame kelyje ir tai yra didelis jos trenerių štabo bei vyriausiojo trenerio Matthew Silvos nuopelnas, – kalbėjo „Sūduvos“ treneris. – Abiem komandoms reikalinga pergalė, nes mes taip pat svajojame apie 6 vietą. Nusimato puiki kova, kitaip ir negali būti prie savų žiūrovų. Stengsimės atiduoti širdį ir dar daugiau.“