D.Lastauskas: „Laukia ypatinga dvikova“

D.Lastauskas: „Laukia ypatinga dvikova“

Marijampolės „Sūduva“ šeštadienį 15 val. namie priims Vilniaus „Žalgirį“, kuriam šį kartą abukart pralaimėjo išvykoje, tačiau nugalėjo namie.

Rungtynes šalies sostinėje baigėsi vienodais skaudžiais pralaimėjimais 0:4 balandžio 1 ir liepos 21 d. Tačiau gegužės 20 d. „Sūduva“ namie laimėjo 2:1. Tuomet Marijampolės komandai įvarčius pelnė Oleksijus Zbunis ir Aleksandras Živanovičius.

Čempionų titulą ginantys „Žalgirio“ futbolininkai po 31 rungtynių savo sąskaitoje turi 68 taškus ir 9 taškais atsilieka nuo „Optibet A lygoje“ pirmaujančio bei vieneriomis rungtynėmis mažiau sužaidusio „Panevėžio“. Vilniečiams šį sezoną beliko sužaisti 5 rungtynes.

„Sūduva“ per 30 rungtynių sukaupė 28 taškus ir šiuo metu lygoje žengia 8-ta.

Vilniaus ekipai šiandien dėl diskvalifikacijų negalės padėti Mathiasas Oyewusi, Nicolasas Gorobsovas ir Jurijus Kendyšas. Marijampolės ekipa dėl kortelių nuostolių neturi.

„Laukia ypatinga dvikova, nes atvyksta Lietuvos čempionai, komanda su istorija bei žinomu vardu Lietuvos futbole. Varžovai neturės keleto svarbių žaidėju, tačiau nėra abejonių, kad juos pakeis kokybe nenusileidžiantys žaidėjai, visi žinome „Žalgirio“ sudėties gylį, – sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas. – Tuo metu mes stengsimės tęsti savo neblogą žaidimą ir kovoti iki galo. Tik šį kartą norėtųsi, kad rungtynių pabaigoje tai atsispindėtų ir švieslentėje.“