D.Lastauskas: „Laukia viena pajėgiausių komandų“

D.Lastauskas: „Laukia viena pajėgiausių komandų“

Marijampolės „Sūduva“ antrąjį „Optibet A lygos“ turą pradės rungtynėmis išvykoje su „Kauno Žalgiriu“. Mūsų ekipai tai bus pirmosios rungtynės rekonstruotame Dariaus ir Girėno stadione.

Rungtynes iš laikinosios sostinės nuo 17 val. 55 min. tiesiogiai transliuos TV6.

Pirmajame Lietuvos čempionato rate „Sūduva“ per 9 mačus surinko 9 taškus ir šiuo metu užima 8-ąją vietą. Tuo metu „Kauno Žalgiris“ sukaupė 15 taškų ir žengia 4-as.

Kauniečiai šiemet pelnė 16 įvarčių, o į savuosius praleido 10. „Sūduvos“ įmuštų ir praleistų įvarčių balansas yra 8:16.

Kauno komandai šį sezoną net 3 žaidėjai jau pelnė po 3 įvarčius. Tą padarė Gratas Sirgėdas, Florianas Davidas ir Xabi Auzmendi.

Pastarajame ture „Kauno Žalgiris“ pirmavo 2:0 prieš Kauno r. „Hegelmann“, bet rungtynių pabaigoje paleido pergalę iš rankų ir pralaimėjo 2:3. Tuo metu „Sūduva“ išvykoje 0:1 nusileido Vilniaus „Riteriams“.

Marijampolės komandos vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas sako, kad jo auklėtinių šiandien laukia labai sunkus išbandymas.

„Mūsų laukia šiuo metu viena pajėgiausių komandų lygoje, neatsitiktinai ji pernai tapo vicečempione, nors turėjo labai sunkią sezono pradžią. Tai tik parodo kokia pajėgi ir gera yra trenerio Roko Garasto komanda. Gerais žaidėjais pasipildžiusi ekipa šiemet yra dar didesnė jėga ir pretendentė į čempionų titulą“, – sakė treneris.

„Sūduva“ ir „Kauno Žalgiris“ šiemet susitiko pirmajame ture Marijampolėje. Tuomet pergalę rezultatu 4:2 (1:1) iškovojo svečiai. Pirmojo kėlinio 24 min. kamuolys į „Sūduvos“ vartus apmaudžiai atšoko nuo Aleksandro Živanovčiaus, tačiau 35 min. rezultatą taikliu tolimu smūgiu išlygino Maksymas Pyrohovas.

Po pertraukos svečių ekipoje pasižymėjo G.Sirgėdas (50), X.Auzmendi (61) ir Antonas Fase (86), o tašką rungtynėse smūgiu nuo 11 metrų žymos  jau per teisėjo kompensuotą laiką padėjo Jevhenas Protasovas.

„Turime tam tikrų netekčių, tačiau dirbame ir žiūrime į priekį, – apie savo komandos pasirengimą šios dienos rungtynėms sakė D.Lastauskas. – Manau ir tikiuosi, kad vaikinams galimybė pirmą kartą žaisti tokio lygio stadione bus didelė motyvacija.“

Į Kauną atvyksiantys „Sūduvos“ aistruoliai kviečiame pirkti bilietus į 216 sektorių.