D.Lastauskas: „Laukia labai svarbios rungtynės“

D.Lastauskas: „Laukia labai svarbios rungtynės“

Marijampolės „Sūduva“ šeštadienį 17 val. namies pradės „Optibet A lygos“ 33 turo rungtynes su Telšių „Džiugu“.

Susitiksiančios komandos yra turnyro lentelės kaimynės. „Sūduva“ per 31 rungtynes pelnė 28 taškus ir rikiuojasi aštunta, o 22 taškus po 32 rungtynių turintis „Džiugasׅ“ – devintas.

8 vieta komandai garantuoja teisę ir kitą sezoną žaisti „Optibet A lygoje“, o 9-ta liksianti ekipa dar žais pereinamąsias rungtynes su Pirmos lygos antrąja vieta. Be to, dešimtoji vieta iškris iš elito grupės, o paskutinę vietą užimantys Vilniaus „Riteriai“ šiuo metu nuo Telšių komandos atsilieka tik 3 taškais.

„Laukia labai svarbus mūšis prieš svečius iš Telšių. Žinome jų kovos dvasią, kur jie turi nemažai kokybės ir kur yra šiokios tokios silpnybės. Tuo ir bandysime pasinaudoti“, – prieš rungtynes sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas.

„Sūduvai“ ir „Džiugio“ tai bus jau penktas ir paskutinis susitikimas šį sezoną. „Optibet A lygoje“ balandžio 9 d. marijampoliečiai išvykoje laimėjo 2:0, gegužės 26 d. namie – 1:0, o liepos 29 d. rungtynės Telšiuose baigėsi 1:1.

Be to, rugpjūčio 15 d. komandos susitiko LFF taurės turnyro ketvirtfinalyje. Tuomet Telšiuose pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi 0:0, o baudinių seriją šeimininkai laimėjo 4:3.

Šiuo metu „Sūduva“ fiksuoja 5 pralaimėjimų iš eilės seriją, o „Džiugas“ per pastarąsias trejas rungtynes dukart sužaidė lygiosiomis.

„Esame 5 kartus iš eilės pralaimėję, tačiau kokybės mūsų žaidime tikrai yra, – apie savo komandos sportinę formą sakė D.Lastauskas. – Dabar, skirtingai nei pastaruoju metu, žaisime su turnyro lentelėje kiek žemiau už mus esančiu varžovu, tačiau neabejoju, kad tai bus daug sunkesnės rungtynės. Reikės 10 kartų daugiau pastangų, norint išgauti teigiamą rezultatą. Vis dėlto prie savo aistruolių kitokių tikslų negali būti. To ir sieksime – kova, dideliu noru, didele energija ir su mūsų ištikimiausiu aistruolių palaikymu sugrįžti į pergalių kelią.“