D.Lastauskas: „Laukia atkakli kova“

D.Lastauskas: „Laukia atkakli kova“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas prieš šeštadienio rungtynes su „Panevėžiu“ (pradžia – 15 val.) teigia, kad komandos laukia dar vienas sunkus išbandymas.

Panevėžiečiai po 28 turų „Optibet A lygoje“ turi 71 tašką (22 pergalės, 5 lygiosios, 1 pralaimėjimas) ir užima pirmąją vietą. Vieneriomis rungtynėmis daugiau sužaidęs Vilniaus „Žalgiris“ nuo jų atsilieka 6 taškais.

„Panevėžys“ iki šiol yra pelnęs 55 įvarčius, o praleidęs – tik 10.

„Atvyksta čempionato lyderiai, todėl laukia labai atkakli kova, – sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas. – Panevėžio komanda pastaruoju metu demonstruoja didelį nugalėtojo mentalitetą, kartais atrodo, kad tai jie, o ne „Žalgiris“ yra dabartiniai šalies čempionai. Aukštaitijos sostinės komanda yra labai gerai sukomplektuota, tačiau jai įskiepytas nugalėtojos mentalitetas yra didelis trenerio Gino Lettieri nuopelnas.“

„Sūduva“ po 28 rungtynių savo sąskaitoje turi 28 taškus ir „Optibet A lygoje“ žengia 7-ta.

„Turime nemažai netekčių, tačiau turimais vaikinais neabejoju, jie turi nuostabią progą parodyti save aukščiausiame lygyje Lietuvoje, – apie savo ekipą teigė D.Lastauskas. – Taip pat labai norime reabilituotis prieš savo žiūrovus po pastarojo skaudaus pralaimėjimo namie. Laukia itin stiprus varžovas, tačiau stengsimės iš visų jėgų.“

Tarpusavyje „Sūduva“ ir „Panevėžys“ šiemet susitiko dukart. Kovo 15-ąją Marijampolėje svečiai laimėjo 2:0, o gegužės 13-ąją Aukštaitijoje rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0.

„Sūduvos“ vartininko Giedriaus Zenkevičiaus komentaras prieš rungtynes: