D.Lastauskas: „Laukia arši kova“

D.Lastauskas: „Laukia arši kova“

Marijampolės „Sūduva“ penktadienį 18 val. Alytuje pradės ketvirtąsias šio sezono rungtynes su „Dainava“.

„Optibet A lygoje“ alytiškiai per 33 turus surinko 31 tašką ir šiuo metu žengia 7-ti. Marijampoliečiai po 32 rungtynių turi 29 taškus ir yra laipteliu žemiau.

Šį sezoną visas tarpusavio rungtynes laimėjo namie žaidusios komandos. „Sūduva“ tiek balandžio 5-ąją, tiek rugpjūčio 4-ąją savo aikštėje nugalėjo 2:0.

Per pirmąsias rungtynes 20 min. pasižymėjo Aivaras Emsis, o 72 min. tašką padėjo Oyinlola Kayode. Po keleto mėnesių pastarasis žaidėjas pelnė abu įvarčius (68 ir 90+5 min.)

Dzūkijos sostinėje komandos susitiko birželio 3 d., tuomet šeimininkai revanšavosi 2:1, nors po pirmojo kėlinio pabaigoje A.Emsio pelnyto įvarčio pirmavo svečiai. Šeimininkai pergalę išplėšė 82 ir 86 min. pelnytų įvarčių dėka.

„Alytaus komanda šį sezoną ne kartą parodė savo galimybes. Jie yra ypač pavojingi, kai žaidžia namie ir yra fantastiškai palaikomi „Dzūkų tankų“, kurie neleidžia žaidėjams net pagalvoti apie silpnesnes rungtynes, – prieš rungtynes sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas. – Neabejojame, kad laukia arši kova aikštėje. Mes joje stengsimės atiduoti visas jėgas ir sugrižti į pergalių kelią.“