D.Gvildžio ir K.Chveduko mintys apie rungtynes

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai iškovojo svarbią pergalę „Smscredit.lt A lygos“ mače su Gargždų „Banga“. Marijampoliečiai pergalę pasiekė išvykoje rezultatu 3-0.

Po rungtynių Marijampolės „Sūduvos“ saugas Karolis Chvedukas kalbėjo:

„Rungtynes vertinu gerai, iškovota pergalė, trys taškai, apsiėjome be traumų. Džiaugiuosi pergale ir dėkoju už ją vyrams. Jau norėjosi sužaisti gerai – šį sezoną sužaidžiau mažai rungtynių. Susikaupiau ir išėjau padėti komandai. Su sveikata šiuo metu viskas normaliai, tikiuosi taip bus ir toliau. Pradžioje „Banga“ kotroliavo aikštės vidurį, mums reikėjo priprasti prie dangos. Pirmas įvartis buvo labai svarbus, Tomas tame epizode puikiai „užsiblokavo“ varžovą ir viską išsprendė pats.“

Vyriausiasis komandos treneris Darius Gvildys po rungtynių kalbėjo:

„Rezultatas yra, bet žaidimą, ypač antrajame kėlinyje, paleidome iš savo rankų. Aišku, matėsi, kad po tokių rungtynių kaip su „Ekranu“ ar „Kruoja“ komanda buvo truputį emociškai pasėdusi, antrajamė kėlinyje trūko šviežumo, žaidėme ant kitokios dangos, bet teisintis negalima – komanda vis tiek turi žaisti iki galo ir taip atiduoti iniciatyvos negalima. Rungtynių pradžioje reikėjo prisitaikyti prie aikštės, nes treniravomės ant žolės, o čia palijo ir visai kitaip pradėjo vaikščioti kamuolys, atsirado atakos, truputį nusiraminome.“

„N.Valskis šiai dienai yra jėga, jis geroje formoje, prideda mums jėgos atakoje, neblogai susižaidžia su T.Radzinevičiumi. Jį pakeitė K.Chvedukas, kuris pelnė įvartį, atliko rezultatyvų perdavimą. Tai Dievo dovaną turintis futbolininkas – jis turi uoslę, yra greitas, kibus, todėl šiandien ir žaidė „po puolėju“.