D.Gvidys: „Ši pergalė – žingsnelis į priekį, laukia ilgas kelias“

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai tęsia pergalingą žaidimą „Smscredit.lt A lygoje“. Šįkart marijampoliečiai savo aikštėje rezultatu 4-0 užtikrintai susidorojo su Pakruojo „Kruojos“ klubu. Po rungtynių surengtoje spaudos konferencijoje dalyvavo abiejų komandos vyriausieji treneriai bei Marijampolės klubo saugas pirmojo įvarčio autorius Marius Šoblinskas.

IMG_9552 (800x533)Po rungtynių Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Darius Gvildys kalbėjo:

„Pirmas rungtynių kėlinys mums nesigavo, nes kai kurie žaidėjai nevykdė savo funkcijų. Mus galbūt iš vėžių išmušė, kad neišnaudojome dviejų progų rungtynių pradžioje. „Kruoja“ buvo perėmusi iniciatyvą ir demonstravo neblogą futbolą. Rezultatu, aišku, esu patenkintas. Bet tai tik žingsnelis į priekį – laukia „Banga“, „Žalgiris“ ir t.t.

„Norime, kad vyrai žaistų 90 minučių, kad tai patiktų žiūrovams. Šiai diena mane labiau džiugina ne įmuštų įvarčių skaičius, bet tai, kad nepraleidžiame. Džiugina ir P.Kiselevskis, ir M.Šoblinskas, ir T.Radzinevičius, ir N.Valskis, ir gynybos linija, ir kraštiniai saugai – džiugina visi vaikinai. Žinoma, tas džiaugsmas sąlyginis, nes dėjome tik žingsnelį link to, dėl ko kovojame – medalių.

„Prieš šias rungtynes daug kalbėjome apie N.Mačiulį, R.Beniušį. Vis dėlto R.Beniušį pora kartų paleidome. Vis dėlto galima sakyti, kad varžovus apžaidėme taktiškai, ypač antrajame kėlinyje. Vedame statistiką ir matėme, kad iš P.Daukšos krašto atliekama nemažai perdavimų, todėl išleidome „šviežią“ V.Bagdanavičių, kuris susitvarkė su savo funkcijomis.“

IMG_9547 (800x533)Po rungtynių Pakruojo „Kruojos“ vyriausiasis treneris Aidas Dambrauskas kalbėjo:

„Tokio rezultato nesitikėjome – galvojome apie pergalę.Sunku rinkti žodžius po tokio sunkaus pralaimėjimo. Pirmajame kėlinyje viskas atrodė normalu, atlaikėme „Sūduvos“ šturmą pradžioje, paskui žaidimas išsilygino, vyko bekompromisė kova. Tačiau gavome įvartį „į rūbinę“ ir antrajame kėlinyje buvome priversti atsiverti, daugiau atakuoti. Daug iš mūsų atėmė A.Arlausko trauma.

Žaisdamas su tokia komanda kaip „Sūduva“ ir darydamas tokias klaidas, neturi jokių variantų laimėti. Nepasakyčiau, kad „Sūduvos“ komanda yra aukštesnio lygio, bet ji paprasčiausiai pasinaudojo mūsų klaidomis. Karas dar nepralaimėtas, bet tikrai tikėjomės geresnio rezultato.“

IMG_9545 (800x533)Po rungtynių Marijampolės „Sūduvos“ saugas Marius Šoblinskas kalbėjo:

„Rungtynes vertinu gerai, malonu laimėti 4-0. Tikėjomės sunkios kovo, su „Kruoja“ niekada nėra lengva. Pagal rezultatą atrodo, kad buvo lengvos rungtynes, bet taip nebuvo. Pirmasis kėlinys buvo nervingas, o antrajame kėlinyje „pakrito“ įvarčiai, bet šiaip buvo darbo, buvo… Mes šiandien geriau realizavome progas, aštriau kontratakovome. Šiandien įmušiau pirmą įvartį žaidžiant namuose po daug mėnesių, jausmas labai malonus įmušti prie savų sirgalių. Mačiau dešinį laisvą vartų kampą ir smūgiavau būtent ten. Rezultatai rodo, kad mūsų forma nėra bloga, esame gerai pasiruošę. Tikiuosi, kad savo sirgaliu toliau džiuginsime pergalėmis. Būtų malonu, kad į stadioną rinktųsi daugiau žiūrovų.”