D. Bartkus: „Kontroliavome žaidimą ir pasiekėme savo tikslą“

Bartkus

Trečiadienio vakarą Marijampolės „Sūduva“ pratęsė savo pergalių seriją ir trečią kartą šiame sezone įveikė „Šiaulius“. Marijampolės ekipa dviejų legionierių įvarčių dėka šventė pergalę rezultatu 2:0. 70-ąją minutę „Sūduvą“ į priekį išvedė puikų reidą baudos aikštelėje surengęs Admiras Kecapas, o rezultatą rungtynių pabaigoje įtvirtino galva įmušęs gynėjas Maximiliano Ugge.

„Sūduvos“ strategas Aleksandras Veselinovičius po dvikovos džiaugėsi „sūduviečių“ noru pasiekti užsibrėžtą tikslą ir taip pat gyrė oponentų komandą, kurios žaidimas, pasak trenerio, buvo gerai organizuotas.

„Kiekvienos rungtynės – naujas testas. Turiu pasveikinti mūsų futbolininkus už jų požiūrį. Manau, „Sūduva“ žaidė kokybiškai, bet ne man apie tai reikia kalbėti. Nusprendėme, jog kiekvienerioms rungtynėms atsakingai ruošimės, iš savo pusės padarydami viską, kad sėkmingai jas baigtume. Žaidėme su gerai organizuota komanda, kuri turėjo savo idėją, kaip pasiekti teigiamą rezultatą. Kai kuriuose epizoduose mums buvo labai sunku. Varžovų komandai ir kolegai linkiu sėkmės.“

Antrose rungtynėse savo vartus „sausus“ išsaugojęs Džiugas Bartkus neslėpė, kad rungtynės su „Šiauliais“ nebuvo lengvos, nes nepavyko pelnyti greito įvarčio.

„Sunkios rungtynės. Ne dėl to, kad „Šiauliai“ turėjo progų, ar žaidė labai gerai, bet dėl to, jog gerai gynėsi. Jie tikrai buvo pasiruošę gintis ir mus pasitiko atsitraukę. Pradžioje buvo labai sunku įmušti įvartį ir jeigu neįmuši, atsiranda lengva panikėlė. Nebuvo lengva. „Šiauliai“ kovojo, bet užtikrintai kontroliavome žaidimą ir pasiekėme savo tikslą.“