Čempionai titulo gynybą pradėjo pergalingai

Marijampolės „Sūduva“ paneigė ankstesnių sezonų tendencijas ir pirmame namų mače iškovojo pergalę, 1-ajame ture 2:0 (0:0) įveikdama Kauno „Stumbrą“.

Alyga.lt

Šeimininkų starto vienuolikėje pasirodė net 10 praėjusio sezono žaidėjų, vieninteliu Lietuvos čempionato debiutantu, mačą pradėjusiu nuo pat pirmo teisėjo švilpuko, buvo saugas iš Prancūzijos Alassane’as N’Diaye. Savo ruožtu kauniečių ekipoje tokiu buvo taip pat tik vienas futbolininkas – Kuagica Davidas, kadangi Lukas Čerkauskas į Laikinosios sostinės klubą grįžo po pertraukos.

Panašu, kad „Stumbro“ vartininkui Rodrigo Josviaki „Arvi“ arenos maniežas nėra pati maloniausia vieta žaisti. Vartų sargas iš Brazilijos, žaidęs neužtikrintai Supertaurės mače, nepatikimai atrodė ir pirmame kėlinyje, dažnai neapdairiai palikdamas savo poziciją ir vertęs papildomai dirbti savo komandos gynėjus.

Sykį vartininkui nesėkmingai išmušus kamuolį, Andro Švljuga jį buvo benukreipiąs į tuščius vartus, tačiau kamuolio skriejimo trajektorijoje buvęs „Stumbro“ žaidėjas apsigynė ir išgelbėjo komandą nuo pirmojo įvarčio. Per pirmąsias 45 minutes marijampoliečiai turėjo kelias dėkingas progas pasižymėti, tačiau jų įvarčiais nepavertė.

Tą pavyko padaryti gana greitai po pertraukos – 57-ąją minutę. Po perdavimo iš krašto pirmą šio sezono Lietuvos čempionato įvartį smūgiu iš kelių metrų pelnė puolėjas Karolis Laukžemis. Kiek vėliau kauniečiai surengė porą aštresnių atakų, bet mačo kontrolę turėję šeimininkai 80-ąją minutę galutinai įtvirtino pergalę.

Po keitimo aikštėje pasirodęs čilietis Gersonas Acevedo savo debiutiniame A lygos mače parodė aukštą meistriškumą, iš už baudos gražiu smūgiu pasiųsdamas kamuolį į tolimąjį vartų kampą. Titulą ginantys čempionai užtikrintai baigė susitikimą ir antrą kartą šiemet įveikė „Stumbrą“.

2018 metais „Sūduva“ savo arenoje sužais mažiausiai 16 rungtynių A lygoje ir LFF taurės turnyre, daugiausiai – 19 (priklausomai nuo po 4 ratų A lygoje užimamos vietos ir LFF taurės turnyro burtų; būtent tiek sužaista 2017 metais).

2018 M. „SŪDUVOS“ ABONEMENTAS – GERIAUSIAS IR PIGIAUSIAS SPRENDIMAS TIKRAM FUTBOLO GERBĖJUI!

Abonementus galima įsigyti internetu arba visose bilietai.lt kasose!

Abonementų korteles galima atsiimti prieš kiekvienas rungtynes arenos bilietų kasose arba darbo dienomis 8.30-17.30 val. pardutuvėje „Nuo pieštuko iki….“ (Gedimino g. 14, Marijampolė).

Abonementų atsiėmimo tvarkaraštis:

Įsigijusieji abonementus iki vasario 12 dienos juos atsiimti galės nuo vasario 20 d.
Įsigijusieji iki vasario 19 d. – nuo vasario 24 d. (rungtynės su „Stumbru“)
Įsigijusieji iki kovo 2 d. – nuo kovo 8 d. (rungtynės su „Jonava“)
Įsigijusieji iki kovo 8 d. – nuo kovo 14 d. (rungtynės su „Žalgiriu“)
Įsigijusieji iki kovo 31 d. – nuo balandžio 5 d. (rungtynės su „Atlantu“)

„Sūduvos“ 2018 m. abonementų ir bilietų kainos

Abonementai (galioja A lygoje ir LFF taurės turnyre, suteikiama galimybė pirmiems įsigyti bilietus į Europos taurių turnyrų rungtynes su nuolaida dar prieš viešos prekybos pradžią) – 20 €

Bilietai į atskiras rungtynes MANIEŽE

Išankstinė prekyba
Visi sektoriai – 2 €

Išankstinė prekyba – lengvatiniai bilietai (50% nuolaida)
Visi sektoriai – 1 €

Rungtynių diena (lengvatiniai bilietai neparduodami)
Visi sektoriai su Vilniaus „Žalgiriu“ – 5 € (įsigykite pigesnį bilietą dabar)