Būsimas varžovas: Alytaus „Dainava“

Būsimas varžovas: Alytaus „Dainava“

 

FK_Dainava logoPo ilgos pertraukos į Marijampolę sugrįžta „Smscredit.lt A lygos“ varžybos. Rugpjūčio 4 dieną 18 valandą Marijampolės „Arvi“ futbolo arenoje susitiks „Sūduvos“ bei Alytaus „Dainavos“ klubai.

 

Marijampolės “Sūduvos“ futbolininkai paskutiniąsias oficialias rungtynes žaidė UEFA Europos lygoje liepos 11 dieną. Tuo tarpu puskutinį Lietuvos čempionato susitikimą marijampoliečiai žaidė birželio 28 dieną.

 

„Sūduvos“ ir „Dainavos“ keliai šiame sezone buvo susikirtę dukart, abu kartus iškovoti pergalę sugebėjo marijampoliečiai. Namuose „Sūduva“ iškovojo pergalę rezultatu 4-0, o išvykoje palaužė varžovus rezultatu 3-1.

 

Dažnai „lietuviškiausiu“ Lietuvos klubu vadinama „Dainava“ šiame sezone savo gretose turėjo tris užsienio futbolininkus, tačiau neseniai buvo paskelbta apie jų išvykimą namo.

 

„Tai – jau istorija“, – fkdainava.lt patvirtino Alytaus futbolo klubo vadovas Tadas Drąsutavičius – „Dainava‘ atsisveikino su paskutiniuoju tolimojo užsienio žaidėju – saugu Akil Rondel Dexter De Freitas iš Trinidado ir Tobago, kuris pagrindinėje sudėtyje buvo registruotas vienuolika kartų, o aikštėje pasirodė penkissyk. Buvusio „Dainavos“ žaidėjo sąskaitoje – vienas rezultatyvus perdavimas ir keli įvarčiai žaidžiant už dublerių komanda.

 

Anksčiau nei su A. De Freitu alytiškiai atsisveikino su kirgizų kilmės kamerūniečiu, saugu Ernest Desire Claude Kum Maka, o pirma – su Malio kilmės prancūzu, puolėju Soumaila Keita, kurie į „Dainavos“ istoriją įsirašė taip pat simboliškai. Per devynerias sužaistas rungtynes C. Kum Maka įmušė vieną, S. Keita pasižymėjo vienu rezultatyviu perdavimu.

 

„Apsivalymo programa to vadinti nedrįsčiau, tačiau „Dainavoje“ nebeliko tų, kurie į treniruočių procesą žvelgė mažiau atsakingai, nei komandos draugai, arba atsisveikinome su tais, kurių nenorėjome komandoje laikyti prieš jų norą, išsiskyrėme su tais, kurie Alytuje nematė perspektyvų ar didesnių savirealizacijos galimybių“ – sakė T. Drąsutavičius.

 

Taigi „Dainavos“ komandos pagrindą sudaro vietiniai ir jauni Lietuvos futbolininkai. Fkdainava.lt paskelbė, kad į pagrindinę sudėtį buvo pakviesti keletas futbolininkų iš dublerių komandos – gynėjas Ervinas Chvesko, puolėjas Erikas Grigaliūnas, saugai Teisis Leskauskas bei Tomas Rakauskas.

 

Taigi ar „Sūduvai” trečią kartą šiame sezone įrodyti pranašumą prieš jauną ir kovingą Dzūkijos komandą? Ar vis dėlto bus prarasti svarbūs taškai? Sekmadienį kviečiame atvykti į „Arvi” futbolo areną ir kovą tarp Suvalkijos ir Dzūkijos klubų išvysti savo akimis.