Aistruoliai

„Sūduvos Sakalai“  kviečia tapti komandos dalimi!!!

Jei tau svarbu palaikyti mylimą komandą, mėgsti keliauti, trokšti nuotykių bei adrenalino – visada esi laukiamas „Sūduvos sakalų“ tribūnoje. Prisijunk!

Sūduvos sakalų kontaktai:

Facebook: http://www.facebook.com/SuduvosSakalai

E-paštas: laurenz@gmail.com

Skype: laurenz1329

Telefonas: +37065837794

Kas tai?

„Sūduvos sakalai“ – futbolo mylėtojų grupelė, kuri visomis jėgomis ir išgalėmis palaiko savo mylimą „Sūduvos“ futbolo komandą. Klubo palaikymas ir vardo garsinimas šiems žmonėms – ne tik laisvalaikis, bet gyvenimo būdas.

„Sūduvos sakalai“ yra nevyriausybinė organizacija, turinti savo nuostatus ir vienijanti apie 30 narių. Mes nuolat dalyvaujame nevyriausybinių organizacijų veikloje Marijampolėje, taip pat vykstame į futbolo fanams skirtus renginius, kaip žiemos ir vasaros futbolo čempionatus.

„Sūduvos sakalai“ turi savo logotipą, vėliavas ir visą futbolo fanų atributiką, kuri padeda sukurti komandos palaikymą varžybų metu ir tinkamai atstovauti organizacijai. 2012 metais Fanų klubas „Sūduvos sakalai“ tapo Marijampolės jaunimo organizacijų tarybos „Apskritasis stalas“ nariais.

Keliaukime kartu!

„Sūduvos sakalai“ jau aštuonerius metus nėra praleidę nė vienų savo mylimo komandos rungtynių. Palaikėme „Sūduvą“ Latvijoje, Estijoje, Serbijoje, Švedijoje, Austrijoje, Makedonijoje, Danijoje ir Baltarusijoje. Esame aplankę visą Lietuvą, nes kasmet į išvykas kiekviename mieste apsilankome po kelis kartus. LFF taurės varžybų metu tenka nuvykti ir į miestelius kuriuose ankščiau nesame žaidę.

Dažnai kelionėse neapsieinama ir be nuotykių, kartais tenka taisyti sugedusią mašiną, bastytis po svetimą šalį nerandant kur apsistoti ar kaip akis išdegus skubėti į rungtynes.

Jau šiais metais „Sūduvos sakalai“ palaikyti skubėjo automobiliais, lėktuvais, autobusais, traukiniais ir laivais. Visi keliavimo būdai priimtini, svarbu būti su komanda.

Visus veda vienas tikslas – palaikyti savo komandą. Ištikimiausi „Sūduvos“ fanai su komanda keliauja visur. Jei nori palaikyti savo mylimą komandą išvykoje, bet neturi, su kuo nuvykti ar tiesiog nori prisijungti prie linksmos kompanijos, susisiek su mumis. Kviečiame vykti kartu!!!

„Sūduvos sakalų“  istorija

Prieš 2008 metų sezoną trys bendraminčiai nusprendė sukurt naują fanų klubą, kurį pavadino „Sūduvos sakalais“. Kodėl „sakalai“? Tiesiog buvo galvojama pavadinime naudoti kažką lietuviško, o sakalas pirma raide ir raidžių skaičiumi atitiko komandos pavadinimą. Dabar šis pavadinimas yra kaip simbolis, lydintis mus. Nieko ypatingo, tiesiog kaip viena jų rūšis – „sakalas keliautojas“, taip ir „Sūduvos sakalai“ nuolat keliauja su komanda ir ją palaiko, nesvarbu ar pergalė ar pralaimėjimas, pakilimuose ar nuosmukiuose tribūnoje stovės žmonės, mylintys savo komandą.

Šiuo metu esame vienas iš trijų fanų klubų palaikantis komandą A lygoje, iš kurių tik dviese nuolat keliaujančių į visas varžybas. Nors esame jauniausia palaikymo grupė, 2018 metais švęsime savo 10 metų sukaktį. O jau 8 metus nebuvo nei vienų „Sūduvos“ rungtynių, kuriose nebūtų organizuoto „Sūduvos sakalų“ palaikymo.