Iš Gargždų – su pergale!

Iš Gargždų – su pergale!

 

Gargždų stadionas

Rungtynių teisėjas – Saulius Atmanavičius

Gargždų „Banga” 0 – 3  Marijampolės „Sūduva”

23′ [ 0 – 1 ]  Tomas Radzinevičius

38′ [ 0 – 2 ] Karolis Chvedukas

80′ [ 0 – 3 ] Tomas Radzinevičius

 

70′ A.Ivanauskas pašalintas iš aikštės

 

„Sūduva”: P.Davidovs, P.Leimonas, M.Ugge, D.Isoda, V.Bagdanavičius, M.Šoblinskas, P.Kiselevskis, K.Chvedukas ( 82′ T.Snapkauskas ), V.Baranovskij, A.Brokas ( 76′ P.Bašič ), T.Radzinevičius ( 86′ A.Breivė ).

„Banga”: R.Bogužas, K.Urbaitis, R.Borusas, A.Ivanauskas, M.Gudauskas,  V.Bedoidze, Ž.Banys, I.Gerkanashvili, M.Kura, E.Grigaitis, A.Staponka.

 

Rungtynėse su „Banga” „Sūduvai” padėti negalėjo rezultatyviausias komandos žaidėjas Nerijus Valskis, jo vietą aikštėje užėmė dar kartą po traumos sugrįžęs Karolis Chvedukas.

 

Susitikimą aikštės šeimininkai pradėjo žaisdami drąsiai ir daug kontroliuodami kamuolį. „Sūduvai” apsigynus nuo keleto varžovų kampinių, žaidimas išsilygino.

 

15 rungtynių minutę „Sūduva” sukūrė pirmą realią progą imušti. Šiandien gimtadienį švenčiantis Audrius Brokas atliko labai pavojingą smūgį iš maždaug 16 metrų – kamuolys skriejo šalia virpsto.

 

Po šio epizodo „Sūduva” pradėjo ilgiau kontroliuoti kamuolį ir vis ilgiau užtrukdavo varžovų aikštės pusėje. 23 rungtynių minutę Vilmantas Bagdanavičius iš už šoninės linijos išmetė kamuolį baudos aikštelėje esančiam Tomui Radzinevičiui, kuriam varžovų gynėjas leido apsisukti ir smūgiuoti į vartus. Patyręs „Sūduvos” puolėjas atliko staigų smūgį pažeme ir „nuginklavo” aikštės šeimininkų vartininką.

 

Pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą „Sūduva” surengė dar vieną rezultatyvią ataką. Tomas Radzinevičius išvedė Karolį Chveduką vieną prieš vartininką, o puikiai sužaidęs „Sūduvos” saugas pasiuntė kamuolį į tinklą.

 

Antrajį kėlinį Gargždų komanda pradėjo agresyviai atakuodamas, o „Sūduva” stengėsi kontratakuoti. Viena iš tokių atakų 70 rungtynių minutę baigėsi tuo, kad Aleksandras Ivanauskas pražanga sustabdė vienas prieš vieną išgėgti galėjusį K.Chveduką. Už tai „Bangos” kapitonui buvo parodyta raudona kortelė.

 

Iki pagrindinio laiko likus žaisti apie 10 minučių Marijampolės klubas surengė dar vieną greitą ataką. Prie jos organizavimo vėl prisidėjo K.Chvedukas. Labai aktyviai šiame mače žaidęs saugas įsiveržė į baudos aikštelę, pritraukė vartininko dėmesį, atmetė kamuolį T.Radzinevičiui, kuriam beliko tik nukreipti kamuolį į vartus.

 

Po šio epizodo intrigos rungtynėse nebeliko ir komandos ramiai laukė rungtynių pabaigos. Kitas rungtynes „Sūduva” žais rugsėjo 2 dieną su VMFD  „Žalgiris” futbolininkais. Kviečiame atvykti ir palaikyti savo miesto komandą!