Antrąsias kontrolines rungtynes APOEL laimėjo

Būsimas Marijampolės „Sūduvos“ varžovas Čempionų lygos atrankos I etape – Nikosijo APOEL – per antrąsias kontrolines rungtynes po vasaros pertraukos Lenkijoje įveikė Gdansko „Lechia“ komandą 2:1 (2:0). Lenkams tai buvo pirmosios kontrolinės rungtynės prieš sezoną.

Kipro čempinams šį kartą įvarčius pelnė Souza (12 min.) ir Pote (34). „Lechia“ rezultatą sušvelnino 65 min. po APOEL gynėjo klaidos.

APOEL sudėtis

I kėlinys: Rafaelis Romo, Giorgas Merkis, Yohanas Tavaresas, Caju, Emilio Nsue, Nuno Moraisas, Lucas Souza, Musa Tamari, Rolandas Sallai, Lorenzo Ebecilio, Mickaelis Pote.

II kėlinys: Rafaelis Romo, Giorgas Merkis, Yohanas Tavaresas, Caju, Nuno Moraisas, Lucas Souza, Mickaelis Pote, Živko Milanovas, Stathis Aloneftis, Leo Natelis, Franco Vinícius. Po keitimų į aikštę žengė Tommy Oaras, Guilherme Dellatorre, Kostakis Artymatas ir Nicholas Ioannou.

Kitas kontrolines rungtynes Kipro čempionai žais birželio 28 d. su Tel Avivo „Maccabi“.

„Sūduva“ pirmąsias Čempionų lygos atrankos rungtynes su APOEL žais Marijampolėje, numatoma rungtynių diena – liepos 11-oji.

Kviečiame įsigyti išankstinius (pigesnius) bilietus į artimiausias „Sūduvos“ rungtynes Marijampolėje