Anonsas: „Sūduva“ bandys iškovoti taškus prieš buksuojančią „Bangą“

Anonsas: „Sūduva“ bandys iškovoti taškus prieš buksuojančią „Bangą“

z.banysMarijampolės „Sūduvos“ futbolininkai tęsia kovas „Smscredit.lt A lygoje“. Balandžio 14 dieną, sekmadienį, marijampoliečiai išvyksta į Gargždus, kur išmėgins jėgas su vietos „Bangos“ futbolininkais. Rungtynių pradžia – 18 valandą.

 

„Sūduvos“ ir „Bangos“ klubai yra skirtingose turnyrinės lentelės vietose, tačiau pastarieji turai buvo nuviliantys abi komandas. Marijampolės komanda 5-ojo turo rungtynėse pirmaudami prieš Panevėžio „Ekrano“ futbolininkus praleido įvartį pačioje rungtynių pabaigoje ir taip paleido pergalę iš savo rankų. Tuo tarpu 6-ojo turo metu marijampoliečiai namuose minimaliu rezultatu 0-1 pralaimėjo „Kruojos“ komandai.

 

„Bangos“ futbolininkai savo sąskaitoje turi 4 taškus ir užimą 7-ąją vietą turnyrinėje lentelėje. Tiesa, Gargždų klubas taškus rinko tik pirmuose dviejuose turuose. Vėliau sekė trys pralaimėjimai – ( 0-3 prieš „Dainavą“, 0-2 prieš „Ekraną“ ir 0-4 prieš „Kruoją“ ). Taigi pastarųjų trijų rungtynių „Bangos“ įvarčių santykis – 0-9. Galima neabejoti, kad nesėkmių ruože atsidūręs klubas savo žiūrovų akivaizdoje sieks reabilituotis ir iškovoti taškus.

 

Po šios nesėkmių serijos atsistatydino ne vienerius metus komandoje dirbęs  treneris Vaidas Žutautas. Oficiali „Bangos” klubo svetainė paskelbė, kad po vyriausiojo trenerio atsistatydinimo laikinai komandai vadovaus dublerių treneris Stasys Vyšniauskas.

 

Stabiliausiai „Bangos“ gretose kol kas rungtyniauja gynėjai Aleksandras Ivanauskas, Mantas Gudauskas, saugai Žilvinas Banys, Mikas Kura, Armando Dos Santos bei puolėjas Gajus Kulbis – visi jie žaidė penkiuose šio sezono mačuose.

 

Ar „Sūduvai“ pavyks nudžiuginti savo komandos gerbėjus pergale? Ar vis dėlto sėkmė nusišypsos namų sienų padedamiems „Bangos“ futbolininkams? Visa tai pamatysime sekmadienį 18 valandą. Tiesioginę rungtynių transliaciją galėsite stebėti www.futbolo.tv svetainėje.

 

V.Knyzelio nuotrauka. Nuotraukoje Ž.Banys.