Akistatoje su šveicarų „Wil 1900“ – lygiosios

kot

Marijampolės „Sūduva“ 0-0 Wil „Wil 1900“

Startinė marijampoliečių sudėtis: D. Bartkus, M. Živkovič, I. Tsivylka, M. Ugge, M. Kovačevič, V. Baranovskij, V. Šilėnas, P. Kiselevskis, A. Vaskela, K. Chvedukas, A. Brokas.

Šiandien Marijampolės „Sūduva“ žaidė paskutiniąsias draugiškas rungtynes treniruočių stovyklos Kipre metu. „Sūduviečiai“ susitiko su antroje Šveicarijos lygoje rungtyniaujančiais „Wil 1900“ futbolininkais.

Rungtynių pradžioje iniciatyva priklausė marijampoliečiams. „Sūduva“ kontroliavo kamuolį, žaidė ramiai, pozicinėmis atakomis paremtą futbolą. Žaidėjams sunkumų kėlė ir aikštė. Keletą pastarųjų dienų stipriai lijo, tad aikštė buvo permirkusi.

Pirmojo kėlinio pradžioje pavojingai galva po perdavimo iš krašto smūgiavo Vaidotas Šilėnas, tačiau „Sūduvos“ saugo smūgis skriejo greta virpsto.

Įpusėjus pirmam kėliniui puikią progą turėjo šiandien puolėjo pozicijoje žaidęs Audrius Brokas. „Sūduvietis“ po varžovų gynėjo klaidos atsidūrė vienas prieš vartininką, tačiau A. Broko smūgį vartininkas nukreipė už galinės linijos.

Tuo tarpu „Wil 1900“ futbolininkai rimtų progų pelnyti įvartį neturėjo. Po pirmo kėlinio rezultatas išliko nepakitęs – 0:0.

Antro kėlinio pradžioje suklaidinęs gynėją iš maždaug 25 metrų atstumo smūgiavo Arminas Vaskela, tačiau saugo smūgis skriejo virš skersinio.

70 minutę Edvardas Tamulevičius greitos atakos metu gražiai perdavė kamuolį Karoliui Chvedukui, kuris pabandė „perkelti“ kamuolį virš vartininko. K. Chveduko smūgiuotas kamuolys praskriejo virš „Wil 1900“ vartų skersinio.

Rungtynėms artėjant link pabaigos dar kartą pasižymėti galėjo Karolis Chvedukas. Greitoje atakoje Mindaugas Grigaravičius prasiveržė kairiuoju atakos kraštu ir atliko gerą perdavimą K. Chvedukui, tačiau šiam slystant kamuolio pasiekti nepavyko.

Rungtynės pasibaigė be įvarčių, tačiau „Sūduvos“ futbolininkai pasižymėti įvarčiais turėjo daugiau progų.

Rungtynių video santrauką galite rasti FK „Sūduva“ Youtube paskyroje.