A. Veselinovičius: „Antrasis įvartis nulėmė rungtynių baigtį“

vesel

Marijampolės „Sūduva“ ir trečią kartą šiame „Smscredit.lt A lygos“ sezone nesugebėjo „įkasti“ Vilniaus „Žalgiriui“. Marijampoliečiai išvykoje nusileido tituluotiems varžovams rezultatu 3:0.

Vyriausiasis „Sūduvos“ treneris po rungtynių teigė, jog komandai sunkiai sekėsi susitvarkyti su vilniečių spaudimu ir tai, kad praleidus antrąjį įvartį rungtynių baigtis tapo aiški.

„Per paskutines 20 pirmo kėlinio minučių sugebėjome išsivaduoti nuo „Žalgirio“ spaudimo, tai išlaikėme iki pertraukos, todėl antrajame kėlinyje nusprendėme stengtis padaryti viską. Jį pradėjome neblogai ir tuo momentu, kai turėjo paaiškėti, kuria kryptimi tęsis mačas, „Žalgiris“ įmušė antrą įvartį ir išsprendė rungtynes. Ne todėl, kad mes nustojome kovoti, bet, žaidžiant prieš „Žalgirį“ svečiuose, labai sunku atsigriebti. Todėl šiek tiek surizikavome, išleidome du jaunuolius, bet jiems tai buvo didelė patirtis. Trečias įvartis buvo įmuštas per lengvai, negalime leisti įmušti po mūsų keliamo kampinio. Dabar reikia gerai pailsėti ir rytoj jau ruoštis kitoms rungtynėms.“

Startinėje sudėtyje šiandien rungtyniavęs gynėjas Darius Isoda paantrino treneriui bei pripažino, jog „žalgiriečiai“ buvo geresni visais žaidimo aspektais.

„Atvažiavome nugalėti, bet nepavyko primesti savo žaidimo. Rungtynės buvo apylygės, bet šiuo momentu „Žalgiris“ yra stipresnė komanda ir tą įrodė. Žaidėjai yra aukštesnio lygio, greitesni, greičiau mąsto. „Žalgiris“ žaidė namie ant savo dangos, tai irgi duoda jiems privalumą. Labai sunku įeiti į tokį lygį, kai žaidi žemesnėje lygoje ir tik treniruojiesi. Treniruotės neduoda tiek patirties kaip, pavyzdžiui, rungtynės prieš „Žalgirį“. Atidaviau visas jėgas ir stengiausi, kad palikčiau gerą įspūdį. „Atlantą“ reikia būtinai įveikti, nes norint kovoti dėl prizinių vietų turime įveikti visus. Bandysime jį nugalėti.“