A.Švrljuga: „Norime reabilituotis už pralaimėjimą paskutinėse rungtynėse”

Marijampolės „Sūduvos” futbolininkai po trumpo atokvėpio vėl kibo į darbą. Jau kitą savaitę bus tęsiamos A lygos kovos, ne už kalnų ir kovos Europos arenose, laukia rungtynės sekančiame LFF taurės etape.

 

 

Treniruotėse, žinoma, dar nesimato žaidėjų, pakviestų į nacionalines ir jaunimo rinktines. Tačiau likusieji triūsia iš visų jėgų, žinoma, nepamiršdami ir geros nuotaikos.

 

 

Andro Švrljuga džiaugėsi pasitaikiusia proga aplankyti namiškius, tačiau šiuo metu koncentruojasi į artėjančias dvikovas : „Labai smagu ir gera buvo aplankyti gimtinę, susitikti su šeima, draugais, bet šios akimirkos- jau praeityje, dabar vėl čia ruošiamės artėjančioms rungtynėms”.

 

Pripažinęs, jog asmeniškai labiau mėgsta žaisti tuomet, kai nebūna labai karšta, gal net kai dulksnoja lietutis, Andro oro sąlygų per daug nesureikšmina. Komanda, jo žodžiais, turi sugebėti prisitaikyti prie bet kokių oro sąlygų ar aikštės dangos.

 

„Laukiame rungtynių su „Jonava”, norime reabilituotis už pralaimėjimą paskutinėse rungtynėse „Trakams”. Jonaviškių komanda – gera, bet mes žaisime namuose ir turime laimėti. Nėra svarbu,  kas įmuš įvartį, pagrindinis tikslas ir siekis- 3 taškai, dėl kurių eisime kovoti”,- nesureikšmino asmeninės statistikos A.Švrljuga.

 

 

Prieš atsinaujinant kovoms A lygoje, marijampoliečiai sužais ir vienerias kontrolines rungtynes. Šeštadienį Šiauliuose „Sūduva“  susitiks su kaimyninės Latvijos „Jelgava“ klubu. Rungtynės vyks Šiaulių miesto centriniame stadione, jų pradžia – 14:00 val.

Tad Saulės miesto futbolo gerbėjams bus puiki proga pamatyti, tikimės, gražų futbolą!

Save

Save

Save

Save