Paskutinėse sezono rungtynėse – užtikrinta „Sūduvos” pergalė

„Arvi” futbolo arenos maniežas

Rungtynių teisėjas – Mindaugas Jackus

Marijampolės „Sūduva” 4-1 „Klaipėdos Granitas”

38′ [0-1] D. Galkevičius (11 m. baudinys)

58′ [1-1] M. Ugge (11 m. baudinys)

63′ [2-1] M. Šoblinskas

73′ [3-1] K. Chvedukas

80′ [4-1] G. Russo

Startinės komandų sudėtys:

„Sūduva”: D. Bartkus, V. Baranovskij (78′ E. Puzara), M. Činikas, C. Martinez, T. Radzinevičius (82′ M. Kardokas), K. Chvedukas, I. Tsyvilko, A. Vaskela (53′ G. Russo), M. Kovačevič, M. Šoblinskas, M. Ugge.

„Klaipėdos Granitas”: T. Norbutas, A. Jurgelevičius, E. Veliulis, A. Ribokas (72′ M. Zizelevs), R. Urbelis, D. Galkevičius, E. Baranauskas, A. Lukošius, B. Ignatyev (61′ A. Kurbangalijevas), R. Simanavičius, A. Meškinis.

Paskutiniąsias šio sezono „Smscredit.lt” A lygos rungtynes „Sūduva” pradėjo energingai ir mačo pradžioje kūrė vieną pavojingą progą po kitos. Jau antrą susitikimo minutę Carlos Martinez sulaukė perdavimo iš komandos draugo ir iš maždaug 11 metrų atstomo stipriai smūgiavo tiesiai į vartininką. Po šio epizodo sekė keletas pavojingų perdavimų iš kraštų į „Klaipėdos Granito” baudos aikštelę.

10 susitikimo minutę „Sūduvos” puolėjas Tomas Radzinevičius išbėgo vienas prieš vartininką, tačiau „Klaipėdos Granito” vartų sargas sužaidė sėkmingai ir numušė kamuolį už galinės linijos. Jau po pakelto kampinio pasižymėti Marius Šoblinskas, kurio klastingas smūgis atsimušį į vartų skersinį.

16 minutę Tomas Radzinevičius galėjo pasiūsti kamuolį į varžovų vartus. Greitos atakos metu Karolis Chvedukas perdavė kamuolį dėkingoje pozicijoje laukusiam Tomui Radzinevičiui, tačiau šio smūgis skriejo greta vartų.

Po poros minučių dar vieną gražią kombinaciją sužaidė Karolis Chvedukas ir Tomas Radzinevičius. Baudos aikštelėje buvęs K. Chvedukas gavo perdavimą iš krašto ir vienu lietimu perdavė kamuolį T. Radzinevičiui, kurio smūgis ir vėl lėkė šalia vartų.

30 minutę dar kartą nepasisekė „Sūduvos” puolėjui Tomui Radzinevičiui. Baudos aikštelėje suklaidinęs varžovų gynėją marijampolietis smūgiavo šalia vartų.

38 minutę marijampoliečių gynėjas Maximiliano Ugge prasižengė baudos aikštelėje. Teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo Dominykas Galkevičius.

Po poros minučių klaipėdiečiai galėjo padvigubinti rezultatą. Iš toli į apatinį vartų kampą smūgiavo „Klaipėdos Granito” žaidėjas, bet komandą išgelbėjo patikimai sužaidęs Džiugas Bartkus.

Besibaigiant pirmam kėliniui iš toli įspūdingai smūgiavo Carlos Martinez, tačiau kamuolys atsimušė į skersinį.

Po pirmo kėlinio „Sūduva” turėjo vieno įvarčio deficitą.

Antrą kėlinį marijampoliečiai pradėjo didelėmis pajėgomis puolime. 47 minutę Maximiliano Ugge stipriai smūgiavo iš toli, tačiau legionieriaus iš Italijos smūgis buvo netikslus.

53 minutę kraštu prasiveržęs Valentin Baranovskij išbėgo vienas prie „Kl. Granito” vartininką Tadą Norbutą, tačiau ir šį kartą „Sūduvai” pelnyti įvarčio nepavyko.

58 minutę Carlos Martinez smūgį rankomis baudos aikštelėje atmušė „Kl. Granito” žaidėjas Edgaras Baranauskas. Už šį veiksmą teisėjas skyrė 11 metrų baudinį ir parodė raudoną kortelę klaipėdiečiui. Baudinį sėkmingai realizavo Maximiliano Ugge.

63 minutę po sumaišties „Kl. Granito” baudos aikštelėje įvartį įmušė Marius Šoblinskas, kuris nukreipė Karolio Chveduko iš toli smūgiuotą kamuolį į vartus.

73 minutę po Tomo Radzinevičiaus perdavimo vienas prieš vartus išbėgęs Karolis Chvedukas tiksliu smūgiu padvigubino rezultatą.

Po Edgaro Baranausko raudonos kortelės pasipylė įvarčiai į klaipėdiečių vartus. 80 minutę įvartį pelnė vienas prieš vartininką išbėgęs Giorgio Russo.

2014 metų „Smscredit.lt” A lygos sezoną Marijampolės „Sūduva” užbaigė įtikinama pergale rezultatu 4:1.