Nacionalinė futbolo rinktinė nusileido šveicarams

Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė šiandien išvykoje žaidė ketvirtas atrankos į Europos futbolo čempionatą rungtynes. Lietuvaičiai neatlaikė šveicarų spaudimo visų rungtynių metu ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 4:0. Visi įvarčiai krito įpusėjus antram kėliniui, nepaisant to, kad Lietuvos rinktinės vartininkas Giedrius Arlauskis ne kartą gelbėjo komandą.

Pirmasis įvartis į Lietuvos vartus krito 66 minutę, kuomet po varžovų pakelto kampinio nesėkmingai sužaidė vartininkas Giedrius Arlauskis ir nukreipė kamuolį į savo vartus. Du įvarčius šveicarams pelnė Xherdan Shaqiri, dar vieną pridėjo Fabian Schaer.

„Sūduvos” saugas Karolis Chvedukas rungtyniavo nuo pat rungtynių pradžios ir žaidė visas rungtynes.

Kitas rungtynes Lietuvos futbolo rinktinė žais antradienį. Tai bus draugiškos rungtynės prieš Ukrainos nacionalinę futbolo rinktinę.