Pirmose LFF taurės ketvirtfinalio rungtynėse minimaliai nusileista „Žalgiriui”

LFF stadionas

Rungtynių teisėjas – Mindaugas Jackus

Vilniaus „Žalgiris” 1-0 Marijampolės „Sūduva”

76′ [1-0] L. Pilibaitis

Startinės komandų sudėtys:

„Sūduva”: D. Bartkus, I. Tsyvilko, M. Ugge, M. Činikas, M. Kovačevič, G. Russo (49′ M. Grigaravičius), V. Baranovskij, M. Šoblinskas, A. Vaskela, K. Chvedukas (79′ C. Martinez), T. Radzinevičius.

„Žalgiris”: A. Vitkauskas, A. Jankauskas, E. Vaitkūnas, J. Wilk, K. Andreou, L. Pilibaitis, M. Kuklys, P. Janušauskas (42′ S. Nyuiadzi), R. Radavičius (57′ V. Šilėnas), R. Leliūga (72′ D. Šemberas), S. Kerla.

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė atsargiai,  vyko žvalgyba. 4 rungtynių minutę Karolis Chvedukas smūgiavo iš toli, tačiau jo smūgiuotas kamuolys skriejo greta vartų.

15 minutę Karolis Chvedukas prasiveržė dešiniu atakos kraštu, atliko žemą perdavimą į baudos aikštelę, kur Valentin Baranovskij vienu lietimu smūgiavo šiek tiek virš vartų.

24 minutę pirmas pavojus kilo ir prie „Sūduvos” vartų. Po perdavimo iš krašto galva visai greta virpsto smūgiavo Linas Pilibaitis.

Besibaigiant pirmam kėliniui stipriai iš baudos aikštelės krašto mušė Giorgio Russo, bet smūgis skriejo šalia vartų. Pirmame kėlinyje vyravo atsargus žaidimas, progų pasižymėti nebuvo gausu, tačiau „Sūduvos” sukurti momentai buvo pavojingesni. Pirmame kėlinyje nei viena komanda įvarčio neįmušė, rezultatas išliko 0:0.

Antrą kėlinį „Žalgirio” futbolininkai pradėjo „Sūduvos” vartų apgultimi. Du kartus pavojingai smūgiavo po keitimo pasirodęs Serge Nyuiadzi, stipriai į vartus iš toli smūgiavo Mantas Kuklys.

52 minutę Arminas Vaskela atliko puikų perdavimą Tomui Radzinevičiui ir šis išbėgo vienas prieš „Žalgirio” vartininką, tačiau „Sūduvos” puolėjui Armanto Vitkausko nuginkluoti nepavyko. Vilniečių vartininkas smūgį atmušė.

Po kelių minučių pavojus dar kartą kilo prie „Žalgirio” vartų. Marius Činikas greitos atakos metu iš krašto perdavė kamuolį į baudos aikštelę, Tomas Radzinevičius smūgiavo galva, bet jo smūgį sugavo dar kartą patikimai sužaidė Armantas Vitkauskas.

62 minutę pavojingą išpuolį surengė Linas Pilibaitis. „Žalgirio” saugas suklaidinęs du gynėjus įsiveržė į baudos aikštelę, bet puikiai sužaidė marijampoliečių vartininkas Džiugas Bartkus, kuris išbėgęs iš vartų sugavo kamuolį.

67 minutę „Sūduva” surengė dvi pavojingas atakas. Karolio Chveduko smūgį pirštų galais atmušė vartininkas, o jau kitos atakos metu tas pats K. Chvedukas smūgiavo galva, tačiau „Žalgirį” išgelbėjo virpstas. Prie kamuolio pirmas suskubo Marius Šoblinskas, kuris perdavė kamuolį Tomui Radzinevičiui, tačiau ir šio smūgis skriejo į vartų virpstą.

75 minutę iš toli stipriai smūgiavo Jakub Wilk, bet jo smūgį atmušė Džiugas Bartkus. Jau kitos atakos metu Karolis Chvedukas prasiveržė kraštu, jo smūgiuotą kamuolį sugavo vartininkas.

76 minutę „Žalgiris” išsiveržė į priekį. Po perdavimo iš krašto įvartį galva pelnė Linas Pilibaitis.

Per likusį rungtynių laiką pavojingų epizodų nebuvo nei prie vienų vartų ir pirmosios LFF taurės ketvirtfinalio rungtynės baigėsi rezultatu 1:0 Vilniaus „Žalgirio” naudai.